Latvijas Kredītu Centrs pieredze un apspriešana

Atrisināta Latvijas Kredītu Centrs - Krāpšana

. Kredīts Ziemassvētkos. Mūsu speciālisti, vadoties no klienta sniegtās informācijas, apzina iespējamos kredīta piedāvājumus un palīdz atrast klientam piemērotāko un izdevīgāko variantu no mūsu sadarbības partneru piedāvājuma klāsta. Vienkārši izskatās pēc kaut kāda starpnieku un uzmetēju biroja. Latvijas Kredītu Centrs pieredze un apspriešana. Pēc dažām dienām pieprasīja vēl papildus izziņas, kuras arī sagādāju. Mūsu uzdevums ir atrast un piedāvāt klientam labāko pieejamo risinājumu. Telefoniski nosauca mēneša maksājumus, šķita, ka viss ir, kā sākumā tika solīts.. Cenšoties noskaidrot šādu nesakritību iemeslus, tika meklētas dažādas atrunas. Pareizāk to būtu traktēt, kā slikts serviss.

Latvijas Kredītu Centrs - Home | Facebook

. Pirmkārt, jānorāda, ka SIA “Latvijas Kredītu Centrs” saviem klientiem sniedz starpniecības pakalpojumus kredītu saņemšanā, nevis izsniedz kredītus savā vārdā. Sefinance Credit pārskats. Sākotnēji piekritu šādam variantam. Ņemot vērā minēto, lūdzam Jūs atsaukt publicēto sūdzību.

Latvijas Kredītu Centrs / Atsauksmes un Sūdzības | …

. www.sudzibas.lv Latvijas Kredītu Centrs AtrisinātaLatvijas Kredītu Centrs - Sākotnēji uz šo kantori aizgāju kā galvotājs kredīta ņēmējam, iesniedzu visus nepieciešamos dokumentus. Latvijas Kredītu Centrs pieredze un apspriešana. Tomēr Jūsu mājaslapā neatradu informāciju, ka sniedzat kreditēšanas starpniecības pakalpojumus. Protams šādiem nosacījumiem nepiekritu. Pretējā gadījumā SIA “Latvijas Kredītu Centrs” būs spiests izmantot normatīvajos aktos noteiktos līdzekļus savu tiesību aizsardzībai. Cik slikta ir ēnu ekonomika?. Publicētajā sūdzībā ir minēti vairāki fakti, kas neatbilst patiesībai, kā arī Jūs lietojat apzīmējumu “krāpšana”, kas faktiski ir apvainojums noziedzīga nodarījuma izdarīšanā. Uzņēmums SIA Latvijas Kredītu Centrs Latvijas Kredītu Centrs ir reģistrēti Kredītu starpnieku un kredītu starpnieku pārstāvju reģistrā un sadarbojas ar daudzām Latvijas finanšu kompānijām.

Paldies, ka savā pretenzijas vēstulē skaidri aprakstījāt savu darbības sfēru, un vēlētos šādu vai līdzīgu aprakstu redzēt arī Jūsu uzņēmuma mājaslapā, lai Jūsu klientiem nebūtu lieku pārsteigumu. Klientiem tiek piedāvāti dažāda veida kreditēšanas pakalpojumi

Comentarios