Latvijas parādsaistības

. Gadījumā, ja šis rēķins apmaksāts pēc noteiktā termiņa, var būt izveidojušies papildus izdevumi. PASTĀSTI CITIEM PUBLIKĀCIJAS ATSAUCE IZDRUKĀT PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE Publikācijas atsauce ATSAUCĒ IETVERT: Valsts amatpersonu deklarācijas. Deklarācijas iesniedzēja vārds un uzvārds Pamatdarba vieta, ieņemamais amats II. Tāpat viņa īpašumā ir dzīvoklis Rīgā un lietošanā dzīvoklis Viļņā. Jautājumu gadījumā lūdzu nekavējoties sazinieties zvanot uz vēstulē norādītajiem tālruņa numuriem. LR Saeimas deputāts; Rīgas Domes rev. Selgam lietošanā ir arī dzīvoklis Pekinā un kopīpašumā nekustamais īpašums Zaubes pagastā. Tāpat viņa īpašumā ir vieglā automašīna “Mitsubishi Pajero”, kuteris un piekabe laivu vešanai. Viņam arī pieder nekustamais īpašums Mārupes novadā.

Dažu Latvijas vēstnieku parādsaistības pērn pārsniegušas.

.

4 bērnu māmiņa no valsts vēlas piedzīt 80 tūkstošus latu

. Lielas parādsaistības pērn bijušas arī Latvijas vēstniekam Lietuvā Einaram Semanim. Ja parāds netiks samaksāts arī pēc tiesas sprieduma, klāt vēl nāks arī tiesu izpildītāja aprēķinātie ar tiesas sprieduma izpildi saistītie izdevumi.

Raidījums Dzīvīte 2012. gada 21. februāris

. Viņa īpašumā ir vieglā automašīna “Chrysler Sebring” un nekustamais īpašums Rīgā un Baložos. Pieteikties īstermiņa kredītam bez darba vietas. Kredītu kritika. Latvijas parādsaistības. Viņa īpašumā ir dzīvoklis Jūrmalā un automašīna “Chrysler PT Cruiser”. Aizdevumu piedāvājumi no 19 gadiem. Ātrais kredīts uz 15 dienām

Comentarios