Lieldienu pasākumi un laika apstākļi 2014

Lieldienu pasākumi Latvijas pilsētās - Kultūras un.

. Lieldienu nedēļas nogalē Latvijas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti baudīt svētkus Cēsīs un tuvējā apkārtnē.

Pasākumi - Kas? Kur? Kad?

.

Jersikā Lieldienās visus priecē kapela “Augusti”

. Rallijkross ir asas, ātras un viegli pārskatāmas sacensības, kas vienuviet pulcē daudzus augstākās raudzes autosportistus. Brīvdabas pasākumi.

PASĀKUMI » LiveRiga

. Glabāsim Lieldienu saulīti sirdīs, Glabāsim Lieldienu prieku arvien, Lai pazūd tumsa, kas dvēseles tirdī. Lieldienu saule lai atspīd arvien. Ja nezināt, kā.

Lieldienu pasākumi un laika apstākļi 2014. Jauno talantu darbu izstāde "Zīmējam un skicējam ugunsdzēsības muzejā". -. Jēkabpilī: īlī Jēkabpils Vēstures muzeja brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” Lieldienu pasākums; īlī Jēkabpils Tautas namā notiks Lieldienu pēcpusdiena senioriem. Festivāla notikumi galvenokārt aptvers tuvējo Pārdaugavu ar centrālo skatuvi jaunajās Dirty Deal teatro telpās un Eduarda Smiļģa Teātra muzejā. Lieldienu pasākumi un laika apstākļi 2014. Lieldienas šogad sola sniegotas, bet par spīti tam, pavasara lielākie svētki ar prieku tiks sagaidīti ikvienā ģimenē gan godinot Kristus augšāmcelšanos, gan ripinot olas un gaidot Lieldienu zaķi. Inserviss.lv Group – Credit – Ātrais Kredīts – Patēriņa kredīts – Auto līzings

Comentarios