Līgo 2014 kredītu akcijas

Klāt gada latviskākie svētki – Līgo, tādēļ SMScredit.lv aicina apsveikt draugus un radus un izveidot īpašu Līgo apsveikuma kartiņu, kuru iespējams nosūtīt draugiem uz e-pastu vai dalīties ar to sociālajos tīklos! Izveido apsveikumu ŠEIT. Īpašais… Read more » Posted by wps-smslv filed under SMScredit.lv aktualitātes. Aizpildot testu un noskaidrojot, pie kura no mūsdienīgo cilvēku tipiem pieder, SMScredit.lv lapu sekotāji sociālajos tīklos Facebook.com un Draugiem.lv piedalīsies vērtīgu balvu izlozē.

Saņemt kredītu no mājām -

. Posted by wps-smslv filed under SMScredit.lv aktualitātes.

svētku dienās klienti var… Read more » Posted by wps-smslv filed under SMScredit.lv aktualitātes. SMScredit.lv uzsāk kampaņu ar mērķi informēt jaunus un esošos klientus par komisijas maksām.

VIDES SERVISS

. kredits bez darba vietas izzinas. SMScredit.lv uzsāk kampaņu „Dažādi sportisti, vienots atbalsts” ar mērķi informēt sabiedrību par dažādiem uzņēmuma atbalstītiem Latvijas sportistiem un sporta komandām, to sasniegumiem un ceļu uz panākumiem. Atlaide nākamajam kredītam tiks piešķirta vienas darba dienas laikā. Turpmāk ikvienam klientam, kurš kvalificējas kādam no lojalitātes programmas līmeņiem, būs iespēja saņemt atlaidi kredīta komisijas maksai. Protams, tirgotāji un biznesmeņi negulēja, un sāka domāt, kā uz šo svētku rēķina nopelnīt. Dalībnieki, kuri vēlējās izmēģināt savus spēkus, bija daudz, bet tikai daļai bija pa spēkam uzkāpt stabā un piesist pie tā virsotnes. gada Eiropas un… Read more » Posted by wps-smslv filed under SMScredit.lv aktualitātes. Komisijas maksu pirmajam vai atkārtotam kredītam, izvēloties vēlamo… Read more » Uzslavē SMScredit.lv labo servisu! Posted by wps-smslv filed under SMScredit.lv aktualitātes. Līgo 2014 kredītu akcijas. „Viena… Read more » SMScredit.lv uzsāk jaunu kampaņu! Posted by wps-smslv filed under SMScredit.lv aktualitātes. Uzņēmumam ir īpašs prieks par to, ka Sudraba kategorija saņemta jau pirmajā dalības gadā, lai gan aizvien tiecamies pilnveidoties un uzlabot rezultātus. Jau piecus gadu vēlāk šo dienu sāka atzīmēt visā pasaulē. Daudzi tirgotāji šajā dienā paaugstināja ziedu cenu. gada projektu īstenotājus. SMScredit.lv visa Pasaules čempionāta hokejā laikā aicina piedalīties prognožu spēlē un izteikt savus variantus par spēļu rezultātiem. Līgo 2014 kredītu akcijas. Aizdevuma pieteikums Nordcard. Starp spēcīgākajiem kāpējiem norisinājās izloze, kurā veiksme bija Valtera Ūdra pusē. Atlaidi var izmantot SMScredit.lv klienti, kuri ir veikuši vismaz viena kredīta atmaksu, nav aktīvu saistību ar SMScredit.lv un nav spēkā citi SMScredit.lv īpašie piedāvājumi. Vairāk par kampaņas nosacījumiem un dalībniekiem lasi www.labsserviss.lv. Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju… Read more » Posted by wps-smslv filed under SMScredit.lv aktualitātes. Apbalvotas tika pirmās trīs vietas sieviešu un vīriešu konkurencēs

Comentarios