Mājokļa kredīts - aizdevums komfortablākai dzīvei

Ierodoties filiālē, Jums un līdzaizņēmējam būs jāuzrāda pases vai ID kartes. Mājokļa kredīts - aizdevums komfortablākai dzīvei. Parakstiet kredīta un ķīlas līgumu ar SEB banku. Pēc nosacījumu izpildes, atbilstoši aizdevuma līguma nosacījumiem, banka izmaksā līgumā norādīto summu.

Lai samazinātu riskus, kas saistīti ar mājokļa kredīta atmaksu, izmantojiet kredītmaksājumu apdrošināšanu.

Hipotekārais kredīts | Privātpersonām | Banka Citadele

. Gada procentu likme.   Iesniedziet dokumentus Zemesgrāmatā. Ja kredīts tiek formēts ar valsts garantiju, tad apliecinājums par valsts garantijas piešķiršanu jāpievieno Zemesgrāmatā iesniedzamajiem dokumentiem. Aktīvā atpūta. Personīgā budžeta veidošana. Kredīta atmaksa Jūsu norādītajā datumā notiek automātiski no Jūsu norēķinu konta SEB bankā. Par nodrošinājumu kalpos Jūsu nekustamais īpašms ar nākotnes tirgus vērtību. Izvērtējiet kredīta nosacījumus, ko piedāvājam atbilstoši Jūsu pieteikumā norādītajam mērķim un nodrošinājumam. Aizdevums tiek izsniegts pa daļām, un pirms katras aizdevuma daļas izsniegšanas bankā jāiesniedz iepriekšejās daļas izlietojuma apliecinājums. Nekustamā īpašuma vērtējums Ir projekti, kuru piedāvājumā ietilpst nekustamā īpašuma vērtējums, ko veicis sertificēts nekustamā īpašuma vērtētājs, tomēr lielākoties par to jārūpējas atsevišķi. Drošam pirkšanas un pārdošanas darījumam Jūs varat atvērt darījuma kontu.   Aizpildiet aizdevuma pieteikumu internetbankā vai filiālē.   Gaidiet ziņu no Jūsu darījumu vadītāja par kredīta izmaksu.

Kredīts mājokļa iegādei | Luminor

. Pozitīva kredītvēsture Pirms kredīta piešķiršanas, tiek vērtētas Jūsu līdzšinējās finanšu saistības. Nekustamā īpašuma apdrošināšana   Noformējiet ieķīlātā nekustamā īpašuma apdrošināšanas polisi SEB bankā. Desmit soļi kredīta saņemšanai   par mājokļa kredītu. Kredīta nodrošinājums Banka izvērtē īpašuma stāvokli un tirgus vērtību. Par nodrošinājumu kalpos Jūsu esošais vai iegādājamais mājoklis. AS "SEB banka" jānorāda kā apdrošināšanas atlīdzības saņēmējs.

Kredīti -

. Parakstiet nepieciešamos dokumentus pie notāra, kurš apliecina dokumentus, kas iesniedzami Zemesgrāmatā. Dodoties uz konsultāciju, atcerieties paņemt līdzi pasi vai ID karti. Kredīta saņemšanas priekšnoteikumi Stabili, regulāri un pietiekami ienākumi kredītsaistību izpildei Banka izvērtē Jūsu deklarētos ienākumus - darba algu, saimnieciskās darbības ienākumus, īres maksu u.tml.   Pirms kredīta līguma parakstīšanas tā nosacījumi tiek pārrunāti ar SEB bankas privātpersonu darījumu vadītāju. Katrs pieteikums aizdevumam tiek izvērtēts individuāli. Nekustamā īpašuma vērtējumu, ko veiks sertificēts nekustamā īpašuma vērtētājs, iespējams pieteikt arī SEB bankas filiālē. Ikmēneša kredīta maksājums var izmaksāt mazāk nekā identiskas dzīvesvietas īre. Pateicoties valsts atbalsta programmai ALTUM, ģimenēm ar bērniem un jaunajiem profesionāļiem savs mājoklis kļuvis daudz sasniedzamāks. Iesniegtajai informācijai jābūt precīzai un pilnvērtīgai, lai mēs spētu izvērtēt Jūsu spēju atmaksāt kredītu un varētu pieņemt lēmumu par kredīta piešķiršanu. Pozitīvu kredītvēsturi veido savlaicīga saistību izpilde. Tās laikā pārrunāsim Jūsu vajadzības, lai piedāvātu Jums piemērotāko finansēšanas risinājumu. Apdrošināšanas polise regulāri jāatjauno, jo tai jābūt derīgai visu kredīta atmaksas termiņa laiku

Comentarios