Mikro kredīts

Papildu materiālus, informāciju un ieteikumus uzņēmumiem par finansējuma saņemšanu esam apkopojuši mūsu Resursu sadaļā. Izmanto visas savas biznesa iespējas Pieteikties finansējumam Par produktu Aizdevums uzņēmumiem ir mūsu populārākais produkts un tas ir lielisks papildinājums komercbanku sniegtajiem kredītiem. GPL sevī ietver visas izmaksas, kuras klientam var rasties līguma sakarā - līguma komisija, procentu maksājumi. Šis ir pāris nozares, kurās mēs aizdevumus neizskatām. Atkārotiem klientiem ar labu maksājumu vēsturi mēs piedāvājam turpmāko finansējumu ar izdevīgākiem noteikumiem. Mikro kredīts. Ar mūsu fokusu tikai un vienīgi uz mazo biznesu apkalpošanu, Capitalia kredītu izskatīšanas un piešķiršanas laiks ir ievērojami īsāks kā citām kredītiestādēm, turklāt iesniedzamo dokumentu apjoms un procedūru skaits ir nozīmīgi vienkāršots. SIA Vita Credit – Vita Credit.

Tāpat šis aizdevums ir izmantojams gadījumā, ja uzņēmumam banku aizdevums nav pieejams vai piemērots. Kredīts ir piemērots gandrīz jebkuras nozares uzņēmumam, jebkādam līdzekļu izmantojumam un ar uzņēmuma vajadzībām pielāgotu atmaksas grafiku. Tas nozīmē, ka mūsu sniegtie līdzekļi ir alternatīva vai papildinājums tradicionāliem banku kredītiem. Neatkarīgi no tā, vai lēmums par aizdevuma piešķiršanu ir pozitīvs vai negatīvs, ar aizdevuma izvērtēšanu saistītos izdevumus sedzam mēs paši. Kontakti.

Izdevīgākie ātrie kredīti internetā Maijā.

. Administrēšanas maksa, €: Ikmēneša maksa par aizdevuma līguma administrēšanu. Capitalia ir izstrādājusi un piedāvājusi daudzus nestandarta situāciju kredītus, un mēs esam spējīgi ātri un objektīvi piemēroties katrai vajadzībai. Pieteikties papildus aizdevumam un apskatīt pieejamo papildus limitu var arī Capitalia finanšu platformā. Savukārt ilgtermiņa projektu finansēšanai noderēs mūsu riska kapitāla finansējums.. Nepieciešamības gadījumos varam vienoties, piemēram, par tikai procentu maksājumu veikšanu pirmajos mēnešos pēc aizdevuma izsniegšanas. Mūsu finansējums ir tikai viens no plašiem rīkiem uzņēmuma finansējuma “ēdienkartē” un parasti tas tiek izmantots kā papildinājums komercbanku aizdevumiem. Mūsu kredīts ir speciāli izstrādāts finansējuma produkts mikro, maziem un vidējiem uzņēmumiem un tas ir daudz pieejamāks par banku aizdevumu. Tāpat mēs esam gatavi palīdzēt klientiem piesaistīt finansējumu arī no citiem avotiem, piemēram, biznesa eņģeļiem, bankas vai riska kapitāla fonda, situācijās, kad paši nevaram piedāvāt finansējumu. Kas ir ātrie jeb īstermiņa kredīti?. Noformēšanas maksa: % Vienreizēja maksa par aizdevuma līguma noformēšanu, % no aizdevuma summas. Kā sakrāt naudu neparadzētiem tēriņiem?. Situācijās, kad uzņēmumam līdzekļi ir nepieciešami neregulāri un uz īsu laiku, aicinām iepazīties ar mūsu rēķinu pārdošanas pakalpojumu. Lūdzu adresējiet savas atsauksmes un komentārus uz e-pasta adresi atsauksmes@capitalia.lv vai zvaniet uz kontaktos norādīto informāciju. Katram klientam tiek piešķirts un regulāri atjaunots kredītlimits, kura ietvaros brīvi kompānija var saņemt papildus līdzekļus vienas darba dienas ietvaros. Veicot aizdevuma priekšlaicīgu atmaksu, klientam ir tikai jāsedz tekošā mēneša procentu maksājums. Daudzi no klientiem, kas izmanto šo mūsu finansējumu produktu novērtē šī produkta elastību un vienkāršību.

Mikrokredīts - Preses nams

. Procentu pārmaksa ir kopējo maksājumu summa, kas tiek dalīta ar izsniegtā aizdevuma apmēru. Tāpat šis aizdevums uzņēmumiem ir risinājums situācijās, kad nauda biznesam ir nepieciešama ātri un vienkārši. Capitalia izskata kredītu pieteikumus no kompānijām gandrīz visās darbības nozarēs

Comentarios