MiniCredit – finanšu pakalpojumu sabiedrība

MiniCredit / Atsauksmes un Sūdzības | NetCredit

. Ilgtermiņa ātrie kredīti. "Minicredit" - tā ir strauji augoša starptautiska finansu kompānija, kas jau vairākus gadus veiksmīgi darbojas kreditēšanas jomā. Kompānijas ilggadējie klienti ir.

MiniCredit, AS, 40103260762, Gada pārskati -

. Cik viegli ir saņemt ātro kredītu. Ņem vērā, ka šis ir maksas pakalpojums, bet tā uz laiku varēsi atlikt aizdevuma maksājumu. Viena no lielākajiem Igaunijas “ātro kredītu” uzņēmuma “MiniCredit. Pirms pāris gadiem Finanšu un kapitāla tirgus komisija viņam tāpat. Bankrotējušā baņķiera Valērija Kargina dēls Maksims Kargins iecelts ātro kredītu izsniegšanas firmas AS "MiniCredit" valdē, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA "Lursoft" dati. MiniCredit AS – sniedz finanšu pakalpojumus: ātros kredītus jeb minikredītus Latvijas iedzīvotājiem, tie ir alternatīva kādreiz piedāvātajiem sms kredītiem, tikai pieteikumi vairs netiek iesniegti, nosūtot īsziņu, bet iesniedzot pieteikumu internetā. Aizņemties no privātajiem aizdevējiem.

“De facto”: Atklāj iespējamu naudas atmazgāšanu ātro.

. PTAC norāda, ka ā saņēmis vēstuli no MiniCredit AS, kuram. jeb virtuālā valūta šobrīd ir kļuvusi par jaunu tendenci pasaules finanšu jomā.

Kapitālsabiedrības, kuras saņēmušas speciālo atļauju.

. .. MiniCredit – finanšu pakalpojumu sabiedrība. pieteikums MiniCredit · Kredītu apvienošana – iespēja ietaupīt un atrisināt finanšu sarežģījumu. kredīts no Minicredit ir īpaši izdevīgs: nav jāmaksā nekādas komisijas maksas vai procentu maksājumi; Pēc aizdevuma termiņa beigām ir jāatdod tik, sākotnēji aizņēmies. MiniCredit – finanšu pakalpojumu sabiedrība. Par Aiznemiesatbildigi.lv.. Viena no Igaunijā lielākā “ātro kredītu” uzņēmuma “MiniCredit”. Pirms pāris gadiem Finanšu un kapitāla tirgus komisija viņam tāpat kā citiem. MiniCredit – salīdzinoši mazāki, bet izdevīgi finanšu risinājumi! Kredīti ir daudz un dažādi, bet nereti visos piedāvājumos daudzi apjūk un neizvēlas patiešām. MiniCredit – finanšu pakalpojumu sabiedrība. Tā ir lieliska iespēja nepārmaksāt un norēķināties tikai par iztērēto

Comentarios