MoneyMetro – Aizdevums līdz 3 000 €

MoneyMetro – bez ķīlas un galvojuma. Ar naudas pārskaitījumu uz klienta kontu, kurš norādīts kredīta izsniegšanas līgumā. Lai saņemtu aizdevumu, pieteikuma anketā Jums būs jānorāda: vārds un uzvārds, personas kods, telefona numurs, e-pasts, ikmēneša ienākumi un izdevumi. Kredīta atgriešana jāveic atbilstoši līguma nosacījumiem. Aizdevumu no Money Metro iespējams pieteikt internetā.

MoneyMetro filiāles - Patēriņa aizdevums līdz 3000 EUR

. Kredīts uzņēmumiem – finanšu atbalsts Tavam biznesam. MoneyMetro – Aizdevums līdz 3 000 €. MoneyMetro – Aizdevums līdz 3 000 €. Aizņēmuma saņešanai nav nepieciešama ķīla vai galvojums. Naudas aizdevēja Ondo atsauksmes. MoneyMetro kredītu izsniedz skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu. MoneyMetro Ātro kredītu tirgū sevi pieteicis jauns aizdevumu izsniedzējs – “Money Metro”. Lai saņemtu aizdevumu Jums jāierodas sev tuvākajā MoneyMetro filiālē un jāparaksta līgums, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti.

Līdzīgi pakalpojumi Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie , , un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt šeit. Metāla meklēšanas veidi.

Patēriņa kredīts bez ķīlas privātpersonām. Naudas.

Comentarios