Moneza pārskats

Sākumlapa - Swedbank

.. Reģistrējies:Lai saņemtu kredītu, Tev ir jāreģistrējas un jāaizpilda reģistrācijas anketa - tas aizņems mazāk kā vienu minūti. Reģistrējoties Tev ir jānorāda vārds, uzvārds, adrese, personas kods un mobilā tālruņa numurs. Piesaki aizdevumu:Ieejiet savā klientu profilā un izvelieties, kādu summu un uz cik dienām vēlaties aizņemties, spiediet "saņemt aizdevumu". Šobrīd Open Credit ir apvienots ar platformu Moneza, kas klientiem piedāvā īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumus un kredītu apvienošanu. Ātrs pārskats.

Internetbanka

. Iesniegt pieteikumu kredītam. Iespējams aplūkot un ierakstīt Finanza atsauksmes. Apskati atsauksmes un informāciju vai arī ieraksti komentāru.

Piesaki aizdevumu. Ieejiet savā klienta profilā un izvēlieties, kādu summu un uz cik ilgu termiņu vēlaties aizņemties, spiediet "Saņemt aizdevumu". Credit24 - Aizdevums līdz 4 000 €. Maksājuma uzdevumā Tev ir jānorāda: „Apstiprinu līgumu Nr. Moneza pārskats. Neizpaudiet lietotāja kodu, paroli un citu identificējošu informāciju nepiederošām personām. Glabājiet internetbankas autorizācijas līdzekļus drošībā.

Comentarios