Nebanku kreditētāji rosina izstrādāt atsevišķu nozari regulējošu likumu

Kā bērnu piedzimšana ietekmē vecāku finanšu paradumus?.. Vienlaikus viņa atzīmēja, ka nebanku kreditēšanas ierobežošanai. tostarp kredītiestādes, krājaizdevu sabiedrības, nebanku kreditētāji. Kas ir pensiju 2. līmenis?. Nebanku kreditētāji rosina izstrādāt atsevišķu nozari regulējošu likumu. Saskaņā ar Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas informāciju, aizdevumu veidi, ko piedāvā nebanku kreditētāji, ir: Distances kredīti jeb īstermiņa aizdevumi, kurus piešķir izmantojot interneta vai telekomunikāciju saziņas līdzekļus.

Nebanku kreditētāji / Tēma /

. Bezdarbs pavisam neilgā laikā noveda pie tā, ka cilvēkiem radās problēmas ar tekošo rēķinu samaksāšanu, tāpēc bija jāmeklē ārēja finansiāla palīdzība. Pilna spektra ziņu un izklaides portāls. Televīzijas ziņu dienestu profesionāļu sagatavotās ziņas un analītika, kā arī labi zināmo zvaigžņu dzīves peripetijas un notikumi, nerimstošās intrigas seriālos. Obligācija, parāda vērtspapīri, Obligācijas, emisija, finansējums, kupons, nomināls, dzēšana, FKTK, fondu birža, LCD, banka. Nebanku kreditētāji gadu gaitā ir saņēmuši lielu devu kritikas, tomēr tas nav liedzis tiem turpināt augt un attīstīties, un kļūt par veiksmīgiem uzņēmumiem.. Sabiedrībā ir radies nekorekts uzskats, ka nebanku kredīts ir tas pats, kas ātrais kredīts, taču patiesībā nebanku kreditēšana ietver sevī. Lai mazinātu risku, ka kredītus aizņemas iedzīvotāji, kas nespēj tos atdot, Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedri ir vienojušies turpmāk apmainīties ar.. Nebanku kreditētāji bieži vien ir tie, kas sniedz cilvēkiem finansiālo drošības spilvenu, jeb sajūtu, ka neparedzētu maksājumu gadījumā, tiem. Ziņu portāla sadaļa «Nebanku kreditētāji». Jaunākie materiāli un ziņas par tēmu «Nebanku kreditētāji». Nebanku kreditēšana kā alternatīvs finanšu pakalpojums Latvijā sāka strauji attīstīties laikā, kad valsti skāra finanšu un ekonomiskā krīze, kuras rezultātā. Tālāk apskatīsim, kas tad īsti ir nebanku kreditētāji un kā to sniegtie finanšu pakalpojumi atšķiras no tradicionālajiem banku aizdevumiem. Nebanku kreditētāji rosina izstrādāt atsevišķu nozari regulējošu likumu.

Nebanku kreditētāji -

.

Pārskats par nebanku patērētāju kreditēšanas sektora.

. Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājaslapā ir izveidots saraksts ar visiem kreditoriem, kuriem ir piešķirta šāda licence, tādēļ ikviens interesents var pārbaudīt, vai izvēlētais aizdevējs ir tiesīgs piešķirt aizdevumu.

Nebanku kreditēšana kā alternatīvs finanšu pakalpojums Latvijā sāka strauji attīstīties laikā, kad valsti skāra finanšu un ekonomiskā krīze, kuras rezultātā liela daļa iedzīvotāju zaudēja darbu. Ekonomikas ministrijas priekšlikums noteikt pakalpojuma cenu nebanku kredītiem, nosakot gada procentu likmi, ne tikai nesasniedz izvirzīto mērķi – veikt papildu pasākumus patērētāju aizsardzībai, bet arī ir antikonstitucionāls. Lai šādi uzņēmumi varētu darboties, tiem ir jāsaņem speciāla atļauja jeb licence no Patērētāju tiesību aizsardzības centra. Bez šādas licences patērētājiem kredīti nevar tikt izsniegti. Šī informācija var būt ļoti noderīga, lai pārliecinātos par aizdevēja godīgumu un samazinātu ar kredīta ņemšanu saistītos riskus.

Sākumlapa - Latvijas Alternatīvo Finanšu Pakalpojumu.

. Ierobežojot nebanku kreditētāju jeb "ātro kredītu" devēju darbu, uzplaukt varētu nelegālais aizdevumu bizness, Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" pauda Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas vadītājs Gints Āboltiņš.

Comentarios