Nolūki

Nordlizings – auto līzings bez ķīlas līdz 15 000 eiro. . Nolūki. Tveram visu vieglāk, mierīgi baudām vasariņu un svarīgās lietas atliekam uz rudeni. Vai izdevīgi iegādāties datoru kredītā?. Tas viss jau tā skan gana nelāgi, taču astrofons vēsta, ka lielākie draudi gaidāmi dēļ milzīgās planētu spriedzes planētu cilpu un Dižčika laikā, vēstīts mājaslapā "astrologi.lv". Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" iesaka, kad vislabāk veikt skaistuma procedūras, bet kuras dienas nav tām labvēlīgas. Vēl gaidāms Saules aptumsums, Merkurs un Marss patlaban ir retrogrādi. Viņi pat saistīti ar horoskopu aprakstiem. Tas viss jau tā skan gana nelāgi, taču astrofons vēsta, ka lielākie draudi gaidāmi dēļ milzīgās planētu spriedzes planētu cilpu un Dižčika laikā. Tikt skaidrībā ar kungu jūtām palīdzēs zvaigznes.

Prom, prom, prom uz kino! Filma "Prom!" uz ekrāniem no 24. marta!

. Un pati māja uzcelta kādā vietā bez mūsu ziņas. augustam sagaidāmi trīskārši aptumsumi, no kuriem viens trāpa "melnajā piektdienā", bet otrs tiek saukts par "Asiņaino Mēnesi". Spriedzes kombinācijas kosmosā turpinās.

Nolūki. Šogad – atbilstoši astroloģiskajam fonam – mīļuma un sirsnības netrūks, bet par to svētku galdu un «pieēšanos», uz ko aicina daudzas pirmssvētku reklāmas, gan vajadzētu kritiski padomāt. pie bagātīga svētku galda. Vienlaikus orientējamies uz to, ka septembris būs mazliet vieglāks. Darbi neveiksies tik gludi, kā gribētos. Dārzkopjiem iesācējiem to būs vienkāršāk atcerēties, ja izmantos likumsakarības Mēness kalendārā. Aprīlis dažādām saimnieciskajām aktivitātēm ir samērā viduvējs. Jūliju vajadzētu pavadīt mierīgi un nesteidzīgi, jo, kā jau iepriekš esam vēstījuši, šovasar kosmosā ir daudz spriedzes kombināciju, kas var radīt šķēršļus. Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" iesaka, kad vislabāk veikt skaistuma procedūras, bet kuras dienas nav tām labvēlīgas Beidzot pēc ilgiem laikiem klāt ir mēnesis, kad planētu kombinācijas saimniekošanai ir samērā labvēlīgas. Jāuzmanās no sadzīviskiem strīdiem, jo šomēnes planēta Marss, kas nes kara dieva vārdu, ir stipri neganta un kašķīga. Dzīvoklis ir mūsu privātā telpa, bet daudzdzīvokļu nams ir kā komunālais miteklis – tik daudz un atšķirīgu cilvēku vienuviet. Jūnijs saimniecības darbiem un biznesa aktivitātēm nav tas labākais. Vairākas planētas atrodas nelabvēlīgā retrogrādā stāvoklī, un starp tām ir spriedzes kombinācijas. Katram ir sava individuālā astrokarte.

Pazīmes, pēc kā jau pirmajā randiņā noteikt – jums kaut.

. Tā nav cilvēku biedēšana, vien draudzīgs ieteikums augustu labāk veltīt mierīgai atpūtai, filozofiskām pārdomā, vai kādu iesāktu darbu pabeigšanai. Vai arī pamazām čubināties, strādājot pie jau iesāktiem projektiem. Arī no astroloģijas skatpunkta attiecībās daudz kas atkarīgs gan no tā, kā katrs cilvēks iekārtots kā personība, gan no tā, kāda ir partneru savstarpējā mijiedarbība. Vai vajadzētu aizdot naudu draugiem?

Comentarios