Pamata plāns

“Jauniem cilvēkiem piemēroti abi šie plāni, tikai katram jāizdara izvēle, kura stratēģija viņam patīk labāk,” norāda J. Konkursa rezultāti tiks paziņoti  pašvaldības mājaslapā www.kandava.lv. Ir tikai jāizdara izvēle – kādā plānā uzkrāto kapitālu ieguldīt. Laiku pa laikam ir sagaidāmi arī  krituma periodi, taču tā ir normāla parādība finašu tirgos, kur novērojams cikliskums. Kā iegūt algas paaugstinājumu?. septembrim vēl nevar nosaukt precīzu skolēnu skaitu. jūnija līdz augusta beigām norisinājās Kandavas novada domes organizēts fotokonkurss "Vasara Kandavas novadā", aicinot iedzīvotājus iesūtīt fotogrāfijas ar dabu, dzīvniekiem, augiem vasaras noskaņās. Jauniem cilvēkiem būtiski veltīt pavisam nedaudz laika, lai izvēlētos sev piemērotu aktīvo plānu, kas var ilgtermiņā palīdzēt uzkrāt lielāku kapitālu vecumdienām. Izstāde septembrī būs skatāma Kārsavā, oktobrī – Zilupē, novembrī – Ciblā.

Informācijas portāls CrediWeb®

. Tiesa, ikdienā tā nekur acu priekšā nestāv, tāpēc šī nauda var viegli piemirsties un šķist abstrakta. Īstais brīdis rīkoties ir tagad! Plānu rezultātiem var sekot līdzi SEB mājas lapā. Galvenā atšķirība ir ieguldīšanas stratēģijā. Jau pusdienas laikā savus audzēkņus sveica Kandavas Deju skola un Zinību dienas pasākumi noslēdzās Kandavas Mākslas un mūzikas skolā. līmeņa uzkrājumam izvēlēties kādu no aktīvajiem pensiju plāniem, kur lielākā daļa naudas tiek ieguldīta akcijās. “Abiem plāniem ir līdzīgs peļņas potenciāls – brīžiem labāk strādās viens, brīžiem – otrs,” viņš saka.

Indeksu plāns ļaus nopelnīt vairāk, pašam neko nedarot.

. Lai gan pensijas gadi nav pirmais, par ko cilvēki mēdz domāt, uzsākot darba gaitas, ir viena būtiska lieta, ko vajadzētu izdarīt, tiklīdz saņemta pirmā alga.

. Izvēli neizdarot, viņu iemaksas automātiski nonāks kādā no konservatīvajiem plāniem, tādējādi mazinot ilgtermiņa peļņas iespējas.

SEB banka nupat laidusi klajā jaunumu – Indeksu plānu. septembrim pašvaldības mājas lapā www.kandava.lv. līmeņa iemaksas, jo no tā atkarīgs, cik liela būs jūsu pensija. Tas pieskaitāms pie tradicionālajiem aktīvi pārvaldītajiem ieguldījumu plāniem. Turklāt no izmaksu viedokļa šis ir izdevīgākais ieguldījumu risinājums. līmeņa iemaksas tiek veiktas automātiski, katram ir dota iespēja parūpēties, lai šis uzkrājums veidotos pēc iespējas lielāks. Tikšanās kļuva iespējama, pateicoties pašu iedzīvotāju iniciatīvai un atbalstam.. līmeņa uzkrājums tiek ieguldīts kādā no konservatīvajiem plāniem. Tos veic uzņēmums „Austrumu būvnieks Plus” no Varakļāniem. Nedaudz vēlāk savus audzēkņus gaidīja Vānes pamatskola, pirmsskolas izglītības iestāde “Zīļuks”, Kandavas internātvidusskola un Zantes pamatskola. SEB banka nupat sākusi piedāvāt Indeksu plānu – visvienkāršāko un izmaksu ziņā lētāko aktīvo plānu, piemērotu tiem, kas vēlas pasīvi sekot pasaules finanšu tirgus kopējām tendencēm, nevis aktīvi izvēlēties konkrētas akcijas un obligācijas. Paldies autoriem par skaistajām fotogrāfijām un atsaucību piedaloties konkursā! Fotogrāfijas izvērtēs Kandavas novada Sabiedrisko attiecību nodaļas speciālistes un citi pieaicināti speciālisti. Pamata plāns. Interneta kredīts bez maksas. Ātrais kredīts uz 90 dienām. Tomēr tam ir tendence samazināties. Ievērojamai daļai cilvēku tieši šis uzkrājums var izrādīties lielākā jebkad mūžā sakrātā summa. Viņš atgādina – lai uzlabotu izredzes nopelnīt vairāk savām vecumdienām, būtiskākais gados jaunākiem dalībniekiem ir vispār izvēlēties kādu no aktīvajiem plāniem, neatliekot šo jautājumu uz vēlāku laiku. Lai gan dažviet dzirdēts viedoklis, ka mehāniska sekošana indeksiem ir ienesīgāka un izdevīgāka par tradicionālo aktīvās pārvaldīšanas metodi, J. Rozenfelds tomēr uzskata, ka tādam apgalvojumam nav droša pamata. Šajā tik nozīmīgajā dienā, ar sveicieniem un laba vēlējumiem skolu kolektīviem, audzēkņiem un viņu vecākiem, skolās viesojās novada domes vadība. Pamata plāns. Vairāk par plānu rezultātiem lasiet rakstā. Zinību diena novadā kā pirmajiem iesākās Cēres un Zemītes pamatskolās, K.Mīlenbaha Kandavas vidusskolā un Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā- jau deviņos no rīta. Konkrēti SEB Indeksu plāns piesaistīts pasaules akciju indeksam, kas nozīmē – plāna vērtības svārstības būs atkarīgas no visas pasaules akciju tirgus svārstībām. jūnijā – tika uzsākti Ciblas vidusskolas stadiona pārbūves darbi

Comentarios