Par Banknote.lv

SMScredit - Ātrais Kredīts līdz 425€ 10 minūtēs. Laimestu ieguvējs par laimesta saņemšanu tiks informēts personīgi, zvanot vai nosūtot īsziņu uz telefona numuru, kas reģistrēts sistēmā. Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama pirmā iemaksa. Ja Loterijas laimētāji nevar uzrādīt šajos noteikumos norādītos personas apliecinošos dokumentus vai šajos dokumentos redzamā informācija nesakrīt ar Loterijas laikā veikto reģistrāciju, kas ir laimējusi, balva netiek izsniegta. Rezerves laimētāji saņems tiesības uz balvu rindas secībā, kādā tie tiks izlozēti. punktā norādītajiem periodiem, taču to iegāde nedod tiesības piedalīties Loterijā. Banknote patēriņa aizdevumam varat pieteikties Online vai jebkurā Banknote filiālē. Datu apstrādes mērķis ir nodrošināt Loterijas uzvarētāju noskaidrošanu un balvu izsniegšanu. Aizpildot pieteikumu Jums būs nepieciešams norādīt savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, epastu un mēneša ienākumus. Ar balvu saņemšanu saistītie papildu izdevumi, kas nav norādīti šajos noteikumos, piemēram, transporta izdevumi vai telefona sarunu izmaksas, netiek segti. Par Banknote.lv. Loterijas dalībnieku reģistrāciju un balvu izlozi nodrošina Loterijas rīkotāju pilnvarotā puse SIA Visas Loterijas.. augustā – Ātri, ērti,droši un tuvu mājām! – ir viens licencēto nebanku kredītu izsniedzējs Latvijā. Ja Loterijas rīkotāji uzskata pretenziju par pamatotu, tas atbildē norāda pretenzijas apmierināšanas kārtību un termiņus. Ātro kredītu izsniedzējs sevi raksturo, kā godīgu un tiešu valodu vērstu uzņēmumu. Reģistrācija www.loterija.banknote.lv ir bez maksas.Ja reģistrēšanās www.loterija.banknote.lv notiek veiksmīgi, monitorā parādās apstiprinošs paziņojums. punktu, jebkurā “Banknote" filiālē visā Latvijas Republikas teritorijā. Pēc balvas saņemšanas un pieņemšanas - nodošanas akta parakstīšanas, laimētājs nevar vērsties pie Loterijas rīkotājiem ar pretenziju par balvu. Loterijas rīkotājiem ir tiesības vienpusēji pārtraukt Loteriju un balvu izsniegšanu gadījumos, ja iestājas nepārvaramas varas apstākļi. Personas datu apstrādes reģistrācijas Nr. Reklāmas materiālos pieejamajai informācijai par Loteriju ir tikai informatīvs raksturs. Tu nokļūsi pie reģistrācijas anketas, izvēlies kredīta summu un atmaksas periodu, aizpildi anketu, piesakies kredītam. Citi uzticami Latvijas aizdevēji.

Dalieties savā stāstā šeit:

. Loterijas norises teritorija - jebkura “Banknote" filiāle visā Latvijas Republikas teritorijā, kurā tiek izplatītas Loterijas preces. Balvas, kas netiek izsniegtas vai kuras laimētāji neizņem saskaņā ar Loterijas noteikumiem, netiek atkārtoti izlozētas un to vērtība netiek atlīdzināta naudā, balvas pāriet Pārdevēju īpašumā un Pārdevēji var rīkoties ar šīm balvām pēc saviem ieskatiem. Loterijas rīkotājiem Loterijas dalībnieku Loterijas laikā iegūtās balvas pēc Loterijas dalībnieka prasības nav jāapmaina pret citām balvām, un nav jākompensē Loterijas uzvarētājiem balvu vērtība skaidrā naudā. Čekā jābūt skaidri norādītam kāda zīmola produkts ir iegādāts. septembrim nav ieradušies pēc laimētajām balvām, Loterijas laimētāji zaudē savu Loterijas laimētāju statusu, un balvas bez jebkādas kompensācijas pāriet Pārdevēju īpašumā. Gadījumā, ja tiek konstatēts, ka norādīto uzņēmumu darbinieks vai viņa ģimenes loceklis ir piedalījies Loterijā, viņam balva netiek izsniegta. septembra, neizraisa juridiskas sekas.

Atrisināta - Aizdevums pensionāram

. Šis uzņēmums piedāvā visus ar finansēm nepieciešamākos saistītos pakalpojumus un aizdevumus vienuviet.

Balvas apmaiņa pret citu balvu vai izmaksa skaidrā naudā netiek pieļauta. Loterijas norises kārtību saskaņā ar esošajiem noteikumiem nosaka Loterijas rīkotāji, saskaņojot tos ar Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekciju, un to izpilde un ievērošana ir obligāta visiem Loterijas dalībniekiem. Izlozes tiks veiktas ar SIA "Visas Loterijas" izstrādāto loteriju programmatūru "Premium". Izvērtē, kurš piedāvājums ir izdevīgs Tev un spied pogu „Saņemt naudu”. Šādā gadījumā Loterijas rīkotāju pienākums ir informēt Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekciju un, saskaņojot ar Pārdevēju, paziņot masu saziņas līdzekļos par Loterijas pārtraukšanu. septembrim ar norādi Loterija "Banknote loterija", pilnībā izklāstot iebildumus un to pamatojumu, pievienojot dokumentus vai to kopijas, uz kurām ir atsauces pretenzijā. Tieši šo iemeslu dēļ Tu vari aizņemties ātri un ērti. Loterijas rīkotāji neatbild par balvu ieguvējam iespējami radītiem zaudējumiem, kas radušies, lietojot balvu. Saņemot laimētās balvas, Loterijas laimētāju pilnvarotā puse un Loterijas rīkotāji paraksta balvas pieņemšanas - nodošanas aktu. Telefona numurs nepieciešams, lai kredīta aizdevējs spētu ar Jums sazināties, ja nepieciešams precizēt datus par aizdevuma izsniegšanu. Neveiksmīgas reģistrēšanās gadījumā Loterijas dalībnieks par to tiek informēts, un var labot datus, kamēr reģistrācija ir veiksmīga, pretējā gadījumā Loterijas dalībnieks netiek reģistrēts dalībai Loterijā. septembra balvas vairs netiek izsniegtas. Kredīta izsniedzējs izvērtēs Jūsu pieteikumu un sniegs atbildi par kredīta apstiprinājumu vai neapstiprinājumu. Reģistrējoties mājaslapā www.loterija.banknote.lv, aizpildot anketu ar sekojošiem laukiem: vārds, uzvārds, pirkuma čeka numurs, tālrunis, vecums, e-pasts. Ja pretenzijas iesniedzēju neapmierina atbilde, tas var aizsargāt savas tiesības un tiesiskās intereses likumā noteiktā kārtībā. Informācija un personas dati, ko Loterijas dalībnieki būs iesnieguši saistībā ar dalību Loterijā, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanas un normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jānospiež poga „Saņemt Naudu”. Lai saņemtu aizdevumu Jums jābūt patstāvīgiem ienākumiem un derīgam personas apliecinošam dokumentam. Uzņēmums lepojas ar augstu kvalitātes servisu un ātru apkalpošanu. Loterijas rīkotāju un Loterijas dalībnieku tiesības un pienākumi ir noteikti tikai šajos Loterijas noteikumos. Loterijas rīkotāji nevar tikt uzskatīti par vainīgiem, ja Loterijas dalībnieki nevērīgi izturas pret šiem Loterijas noteikumiem. Par BigBank. Rezerves laimētāji tiks ierakstīti protokolā, bet netiks izziņoti

Comentarios