Par GreenCredit

Kredīta atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt, uzņēmuma mājaslapā klienta profilā izvēloties pagarināšanas termiņu un samaksājot attiecīgo komisijas maksu. Klientu apkalpošanas centrs atbildi sniegs uzņēmuma darba laikā, kas ir darba dienās no plkst. Par SohoCredit. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Ja apskatam GreenCredit mājas lapu, tad redzams, ka tā ir veidota sasaistot krāsas un formas ar uzņēmuma logotipu, kas ir balts ar zaļu krāsojumu. Un aizdevuma pieprasītājam noteikti jābūt arī patstāvīgiem ikmēneša ienākumiem, jo pretējā gadījumā kredīts var tikt atteikts. Izvēloties savu banku, klienti var izvairīties no starpbanku pārskaitījumu komisijas, savukārt citiem klientiem pārskaitījumi jāveic uz Greencredit Swedbank kontu. To arī apliecina LNKA zīme ”Atbildīgs aizdevējs” uzņēmuma mājaslapā www.greencredit.lv. Ir nepieciešams uzrādīt pastāvīgu ienākumu avotu, šajā gadījumā oficiālu darba vietu. Uzņēmums SIA Greencredit patiešām sniedz šos aizdevumus. Un kā jau vienmēr, jo ilgāk tiek pagarināts termiņš, jo lētāk tas sanāks sadalot to pa dienām, bet aizdevējs šo naudu neatgriezīs, ja jūs atmaksāsit aizdevumu ātrāk, tāpēc esiet piesardzīgi un nezaudējiet naudu. Mājaslapas dizains ir salīdzinoši vienkāršs, bet ļoti ērti pārskatāms, un visu vajadzīgo ir pietiekami viegli atrast.. Uzņēmuma mājaslapā tiek piedāvāta iespēja sazināties ar konsultantu ar tiešsaistes čata palīdzību. Nedrīkst būt kavēti maksājumi vai parādsaistības.

GreenCredit Atsauksmes | CredPro

. Pēdējo gadu laikā uzņēmumam gan ir vērojams kritums un nestabilitāte finanšu jomā. Vienīgais mājaslapas trūkums ir maz informācija par pašu Greencredit uzņēmumu. Latvijas lielākās bankas. Pastāvīgajiem klientiem Greencredit piedāvā lojalitātes programmas iespēju.

Par GreenCredit - Ātrie Kredīti

. Mājas lapa ir veidota vieglā un saprotamā formā un tajā viegli un ātri, bez liekām problēmām, var atrast visu sev nepieciešamo informāciju. Par GreenCredit. Elektroniski to var izdarīt rakstot e-pastu uz adresi. Produkts ir pilnībā tīrs, un nav jāuztraucas par kaut ko slēptu. Ja apskatam uzņēmuma kontaktinformāciju, tad redzams, ka ar Greencredit var sazināties zvanot uz “” vai “”, rakstot e-pastu uz “info@greencredit.lv” vai izmantojot uzņēmuma mājas lapā izvietoto tiešsaistes čatu. Kurš var aizņemties no KIMBI. Greencredit darbības joma aptver tikai Latviju. Lai sazinātos ar šo ātro kredītu kompāniju var zvanīt uz tālruņa numuru vai. Jauno klientu piesaistei Greencredit piedāvā , bet diemžēl uzņēmums nepiedāvā SMS kredīta iespējas, ja tādas jūs interesē. Reģistrējoties vēl jānorāda personas dati, izvēlētā parole savam profilam mājaslapā un informācija par personīgajām finansēm. Greencredit pieredze un apspriešana Greencredit pieredze Pastāstiet mums par savu pieredzi ar Greencredit uz info@forsiaizdevumi.lv, un mēs to anonīmi publicēsim mūsu apspriešanā. Greencredit mājaslapa ir vieta, kur iespējams piereģistrēties un noformēt aizdevumu, iegūt uzņēmuma kontaktinformāciju, gūt atbildes uz vairākiem jautājumiem saistībā ar aizdevumu, kā arī uzzināt lietderīgu informāciju par atbildīgu aizņemšanos. Tas nozīmē, ka klienti var uzticēties šim aizdevējam, jo Greencredit, tāpat kā pārējie asociācijas biedri, ir vienojies par Klientu hartas un Labās prakses standarta parakstīšanu un šo noteikumu ievērošanu. jūnijā dibināts ātrās kreditēšanas uzņēmums. Procentu likme katram aizdevumam tiek aprēķināta individuāli, atkarībā no aizdevuma lieluma un atmaksas termiņa.

Greencredit: Ātrais kredīts

. Greencredit zīmols pieder uzņēmumam ar tādu pašu nosaukumu, jeb SIA “Greencredit”, kas ir Latvijā reģistrēts komersants, kas ieguvis PTAC atļauju par privātpersonu kreditēšanu. vietā starp visiem Latvijas uzņēmumiem šajā rādītājā. GreenCredit lepojas arī ar to, ka šī tīmekļa vietne ir uzstādīta uz SSL sertifikāta un uzņēmums garantē arī visu lietotāju datu drošību, jo uzņēmums ir reģistrējies mūsu valsts datu aizsardzības inspekcijā. Tāpat ir nepieciešams aktīvs mobilā telefona pieslēgums un e-pasta adrese, lai saņemtu aktuālāko informāciju par saistībām

Comentarios