Par ko mēs visvairāk pārmaksājam?

Šai zemei visvairāk ir vajadzīgs laimīgu pāru, Lai nenāktos dzimtas no rakstiem dzēst. Mīliet visus dzīves gaišos ceļus, Mīliet vēju, kas pār laukiem slīd, Mīliet savus darba draugus, dzīvi, Mīlu saaudzējiet kā skaistu ziedu līdz. Tostarp Latvijas radio un televīzija, prokuratūra, Augstākā tiesa, arī KNAB un Tiesībsarga birojs. Lai var kopā skaistu mūžu vest.

Sakļaujas priedes un vējā šalc:- Esiet laimīgi abi! Jūrā atsaucas vilnis balts: Diviem kopā būt labi. Nosaukums Izpildītājs Mūzikas autors Vārdu autors Dons Pretruna Dons Jautājums Dons A. Jums puteņos kvēlākās ilgas krāt Un negaisos mīlu sev saglabāt. Viens otru saudzējiet, Viens otram uzticību dāvājiet, Tad mēģiniet nu abi kopā Uz priekšu, plecs pie pleca Skaisti traukt, Veidot gaišo sapni, Ko ļaudis mēdz par dzīvi saukt. Neteic man, ka skaisti vārdi lieki, Nāc, lai vieglāk visās kraujās kāpt, Iesim tā, lai dalīti ir prieki, Un, lai sāpes abiem vienlīdz sāp. Skaists ir mīlestības rīts, Grūts ir kopīgs dzīves gājums. Zied balta, balta kāzu dienas rota, Un domas tikai laimes vārtos steidz. Sadodiet rokas - ne vienreiz, ne mirklim - Kopējam ceļam, grūtībām, laimei. Nāk mīlestība - liela balva Un tagad viss jums divkārt ir. Tikmēr šā gada budžets pildās labāk nekā plānots. Šingirejs Mario Lights Out Dons Dons Dons Dons E.Valters L.Sīle Kopsummā – tās ir vēlmes par vairāk nekā miljardu eiro. Mīļu vārdu nepietrūkst, Ilgu mūžu dzīvojot. Finanšu ministre gan uzsver, ka jau šobrīd ir skaidrs, ka visas nozaru vēlmes apmierināt nevarēs. Tā kā daļa no šiem priekšlikumiem varētu tikt finansēti no iekšējiem resursiem. Tur ticība un cerība tiek dota, Tik stipra un tik tīra- vienu reiz.

PĀRU - 200 eur

.. Par ko mēs visvairāk pārmaksājam. Nu kopā dzīvē divi aiziet, Un sākas vēl viens senais stāsts - Par to, kā bēdas, rūpes, raizes Var kliedēt mīļu roku glāsts. Saistītie raksti Saistītie raksti Saistītās tēmas Visi saistītie raksti Gatavojot nākamā gada valsts budžetu, Finanšu ministrija apkopojusi citu ministriju pieprasījumus pēc naudas prioritārajiem pasākumiem. Šodien baltu ziedu klēpi Dzīvei mīla pretī sniegs, Lai jums katrā dzīves stundā Būtu liels un paties prieks. Šī varbūt skaistākā no dienām Kas mūžā bijušas un būs. Tiem, kas mīl ir jāprot sevi ziedot, Jāprot augstprātību projām mest. Galavārds par budžeta tēriņiem nākamgad gan jebkurā gadījumā būs jaunievēlētās Saeimas un valdības rokās. Tā divas upes saplūst vienā Un viena straume tālāk plūst! Lai Tavas domas ir manējās Un mani sapņi ir Tavējie. Lai saulīte nenoriet, Savus ceļus staigājot. Budžets gan šobrīd pildās ar uzviju, tomēr skaidrs, ka valsts makā nebūs ne tuvu tik daudz naudas, ko nākamgad sadalīt jaunām iniciatīvām. Tagad mums jādala smiekli un asaras, Saule, mēness, ziemas un vasaras, Septiņas dienas, rīti un vakari. Bij viena sirds un viena galva, Un vienam viss bij jāizšķir. Es piedzimu pasaulē, lai kopā ar Tevi satiktu ik rītu, Es pidzimu pasaulē, lai Tavas rokas sasildītu- Ne tikai dienu zem debesīm zilgām,- Divus mūžus, trīs mūžus, daudz ilgāk. Nāc ar mani bēdu noburt, Kopā mosties, kopā nogurt. Nāc ar mani zemi art, Nāc ar mani maizi ēst, Puķes sēt un bērnus gaidīt. Sakas liktas labprātīgi, Vezums jāvelk saskanīgi, Kas pār ilksi kāju liks Tam ar pātadziņu tiks! Lai Jums viena dvēselīte, Kas uz pusēm sadalīta. Ejiet tā, lai dzīves gājums Vienmēr kopā vestu Jūs.

Sākums

. Vai uzkrājumi var būt arī pārāk lieli?. Jāprot atsacīties, jāprot piedot. Jādala viss, ko var dalīt un dot. Lai tālēs zilās aizejiet, Lai mīlestiiba vienmēr jūsos, Lai viss ko esat paveikuši Lai paliek atmiņā!! Dzīves straumē upe garām tecēs, Tā Jums abiem tikai viena būs. Lai kāzu diena cauri gadu tālēm Kā cerība,kā balta bura peld Un laimes ceļā lai tā neizbalē Tāpat kā gredzenos dzirkst zelts.

4 fakti, kas Tev būtu jāzina par sienas krāsām

. Jūsu laime - gaišu ziedu svece, Un Jums abiem jāsargā tās mūžs. Kuliņa/ Laime toreiz vārtus vēra Kad jums kāra šūpulīti Ver, Laimīte, šodien vārtus Kopā dzīvi iesākot. Lai Tavas mājas ir manējās, Veiksmes un neveiksmes - mūsējās. Premjers uzsver, ka visi lēmumi, kas saistīti ar nākamā gada budžetu, nebūs šīs valdības jautājums. Aizdegsim siltas sveču liesmas Lai atkal pie šūpuļiem satiktos mēs

Comentarios