Par ko mums meloja vecāki?

Cik daudz varu aizņemties?. Āboltiņas jaunās grāmatas prezentācijas apmeklētājiem tiek pirms četriem gadiem izdoti avīzes "Vienotība, PIETIEK!" bezmaksas eksemplāri.

Lasītājas stāsts: Viņš meloja, ka mīl mani, es sameloju.

. Ļoti precīzi laikam neviens nezina. Tas, ko raksta pētnieki, ir tikai pieņēmumi. Turklāt dažādu pētnieku pieņēmumi ir pretrunīgi. Laikam jau tas jājūt. Sia Delta Capital - Kredits365. Kā tiesai un dienesta ziņojumos meloja DP darbinieki. Mums jātic, ka ogļu kalnu. kuram izrādījies daudz ko teikt par dzelzceļa elektrifikācijas projektu.

Pētījumi rāda, ka nostalģija pēc padomju laikiem Latvijā samazinās, tomēr pēdējais LPSR līderis Alfrēds Rubiks joprojām uzskata, ka padomju režīms bija. Tā ir daļa no iemesliem, kādēļ es aizgāju no KPV LV - tie bija Artusa Kaimiņa meli par partijas finansējumu un ar partiju saistītajām personām jeb potenciālajiem patiesā labuma guvējiem no partijas. Par ko mums meloja vecāki. Patēriņa kredīts privātpersonām. Tā ir daļa no iemesliem, kādēļ es aizgāju no KPV LV – tie bija Artusa Kaimiņa meli par partijas finansējumu un ar partiju saistītajām personām jeb potenciālajiem patiesā labuma guvējiem no partijas.

Pietiek :: Artuss Kaimiņš man un sabiedrībai meloja jau no.

Comentarios