Par Kredīts 7

Tiesības saņemt kreditēšanas līguma projektu Jums ir tiesības pēc pieprasījuma bez maksas saņemt kreditēšanas līguma projekta eksemplāru. Kā kredīts iespaido mūsu dzīvi?. Par Kredīts 7. Par Kredīts 7. Par aizdevuma atmaksas grafika grozīšanu aizņēmējs maksā aizdevējam vienreizēju komisijas maksu saskaņā ar aizdevēja noteikto maksas pakalpojumu cenrādi.

- Finanšu risinājumu kompānija

. Noformēšanas maksa: % Vienreizēja maksa par aizdevuma līguma noformēšanu, % no aizdevuma summas. Aizņemties SMS kredītu īstermiņa. Administrēšanas maksa, €: Ikmēneša maksa par aizdevuma līguma administrēšanu. Par aizdevuma pirmstermiņa atmaksu aizņēmējam īpaša kompensācija nav jāmaksā.

GPL sevī ietver visas izmaksas, kuras klientam var rasties līguma sakarā - līguma komisija, procentu maksājumi. Kredīta devēja un starpnieka nosaukums un kontaktinformācija Kredīta devējs Adrese Tālrunis E-pasts Mājaslapa ,,AIZDEVUMS.LV'', SIA, Reģ.nr.

Kredits7 ātrais kredīts | patēriņa ilgtermiņa kredīts

. Komisijas maksa par līguma noformēšanu tiks apmaksāta šādā veidā: ikmēneša maksājumu veidā, vienlaikus ar aizdevuma pamatsummas atmaksu.

Kredīts vai līzings auto iegādei | Privātpersonām | Banka.

. Atmaksājamā summa: € Kopējā summa, kas jāmaksā patērētājam *Ja iesniedzot pieteikumu ir pievienoti visi nepieciešamie dokumenti. Kas ir bezprocentu kredīts?. Maksa par aizdevuma apkalpošanu iks apmaksāta šādā veidā: ikmēneša maksājumu veidā, vienlaikus ar aizdevuma pamatsummas atmaksu. Aizņēmējs ir tiesīgs pieprasīt Aizdevuma atmaksas termiņa saīsināšanu, mainot aizdevuma atmaksas grafiku. GPL aprēķinā iekļautas visas līgumā paredzētās izmaksas – maksa par līguma noformēšanu, maksa par aizdevuma izmantošanu, maksa par aizdevuma apkalpošanu. Aizdevuma un komisijas maksas pilnīgas pirmstermiņa atmaksas gadījumā aizdevuma procentus un maksu par aizdevuma apkalpošanu aizņēmējs maksā tikai par faktisko aizdevuma izmantošanas periodu, bet komisijas maksa ir maksājama pilnā apmērā. Datu bāzes izmantošana Kredīta devējam ir nekavējoties un bez maksas Jums jāpaziņo par rezultātiem, ko devusi datu bāzes izmantošana, ja atteikumu izsniegt kredītu pamato ar tajā iegūtām ziņām

Comentarios