Par SohoCredit

SohoCredit ātrie kredīti |

. Pieteikt naudas aizdevumu internetā - ieiet savā profilā, kur jāizvēlas summa un uz cik dienām vēlaties aizņemties, un jānospiež "Saņemt kredītu". Ātrais aizņēmums. ----nedaudz ne tēmā, bet nu : Savulaik iegādājos mob.tel.

Totem

. Tas viss tak ir norādīts līgumos, un šeit vainot kredīta devējus gan tā nedaudz neloģiski, jo ne jua viņiem jāskrien pakaļ katram klientam - nezinu kā ar sohokredītu, bet smscredit dienu pirms termiņa beigām nosūta sms un mailu. Nepieciešamības gadījumā vienmēr izmantoju smscredit un, thu thu thu, nekas tāds nenotiek, jo strikti sev atzīmēju kalendārā, telefonā un paturu prātā, kādā datumā man jāatdod kāda summa un NE dienu vēlāk, jo būs ziepes. [email protected], rakstot uz uzņēmuma skype kontu – sohocredit.lv vai arī nosūtot elektronisko vēstuli tur pat mājas lapā. Lai neiebrauktu papildprocentos, parādos un citās nebūšanās - maksājumu veiciet konkrētā atdošanas dienā, vai pat dienu pirms.

Par SohoCredit. Pēc tam uz jūsu mobilo telefonu atnāks ziņa ar autorizācijas kodu un norādījumiem, kur tas ir jāievada. Rēķinus par savu aizņēmumu var apmaksāt internetbankā vai jebkuras bankas filiālēs, kā arī Latvijas Pasta nodaļās. Kas ir Telefonbanka. Kredīts ar ķīlu bez darba vietas. Lai Jums tiktu izsniegts SohoCredit kredīts, jums, pirmkārt, ir jāreģistrējas un jāaizpilda reģistrācijas anketa..

E-kred | Par - E-kred

. Tā teikt pat vēl atgādina par sevi. Tad, kad būsiet pieteicis aizdevumu, lēmumu par kredīta izsniegšanu kompānija izskatīs dažu minūšu laikā. Kad reģistrācija ir veikta, tikai tad jums jāpiesaka vēlamais aizdevums

Comentarios