Patēriņa Kredīti – Ienāc un Salīdzini

Kādas pazīmes liecina, ka Tev var būt noderīgs patēriņa.

. VIASMS.lv piedāvā iespēju izmantot Elastīgo aizdevumu, kas klientam ļauj izvēlēties aizdevuma atgriešanas nosacījumus, balstoties uz savām vajadzībām.

Par savu pienākumu VIASMS.lv uzskata katra klienta vajadzību izpratni, kā arī pozitīvu un atklātu sadarbību. Kredītvēstures ietekme Aizdevuma laicīga neatmaksāšana var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Izvēloties veikt ikmēneša maksājumus, aizņēmējs var par maksu mainīt minimālā maksājuma datumu. Kompānija SIA VIA SMS sadarbojas ar tādām maksātspējas un kredītvēstures novērtēšanas kompānijām kā Creditreform, Gelvora un Kreditu Inkasso.

Par aizdevumiem vienkāršā valodā: uzzini, kam piemēroti.

. Galvenais VIASMS.lv izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Patēriņa Kredīti – Ienāc un Salīdzini. Slikta kredītvēsture var negatīvi iespaidot pieprasījumus pēc aizdevuma vai kredīta no citām finanšu vai banku insitūcijām nākotnē. Piedāvājam aizņemties arī papildus summu pat tad, ja esošais aizdevums vēl nav atmaksāts. Izmantojot tehnoloģiskos sasniegumus un nodrošinot augstu klientu apkalpošanas kultūru, uzņēmumam īsā laikā ir izdevies nostabilizēties un iegūt atpazīstamību patēriņa kreditēšanas segmentā Latvijā un panākt strauju klientu skaita pieaugumu. Elastīgais aizdevums piedāvā īpaši ērtus aizdevuma atmaksas noteikumus – atsevišķa aizdevuma pagarināšana nav jāveic..

Ātrie Kredīti Internetā | Aizdevums no

. Pozitīva atbilde par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīga no kredītu komisijas lēmuma, kas izvērtēs aizņēmēja kredītvēsturi, ikmēneša ieņēmumus un citus faktorus. Izvēloties pilnu aizdevuma summas apmaksu veikt vēlāk, Jums jāveic tikai minimālais maksājums, kura apjoms pieejams gan rēķinā, gan arī klienta profilā. Mūsu klienti – tā ir mūsu uzņēmuma vērtība. gada un piedāvā patēriņa kreditēšanas pakalpojumus, izmantojot zīmolus VIASMS.lv, VIACREDIT.lv un SAVA.card. Kā justies labi, saņemot mazu algu?. Mājokļa kredīts - aizdevums komfortablākai dzīvei. Mums ir prieks, ka klientu skaits pieaug un vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti.

Ātrie Kredīti bez Darba | Nepieciešama nauda? Ienāc!

Comentarios