Pērn izsniegti apmēram 1,5 miljoni ātro kredītu

Pieteikt ātro kredītu no 18 gadiem.

Kā iegūstams smscredit kredīts?.

Pērn sabiedrības informēšana par e-veselību izmaksāja ap 100 000.

. Drukātie materiāli tika izsniegti ģimenes ārstu praksēm, ārstniecības iestādēm un aptiekām izsniegšanai pacientiem un izvietošanai telpās, kurās uzturas apmeklētāji. Iesaki šo rakstu citiem! Man vienalga Visi pasākumi Šodien laikrakstā Tev interesējošos rakstus atradīsi Laikraksta arhīvā Apskatīt laikraksta arhīvs Laikraksta arhīvs Visi sludinājumi Visi sludinājumi Pievienot FOTO: Basketbola salidojums Bauskā  . «Pērn apsekotie bioloģiski vērtīgie zālāji atrodas vienādā proporcijā gan aizsargājamās dabas teritorijās, gan ārpus tām. Turklāt apmēram divas trešdaļas no tiem atrodas privātpersonu īpašumos.. Jasenoviča pavēstīja, ka šī gada pavasarī plānots īstenot atkārtotu e-veselības informatīvo kampaņu, jo iedzīvotāju un profesionāļu informēšana par e-veselības sniegtajām iespējām esot būtiska. Reklāmas iespējas. Pērn kopējās e-veselības interaktīvās kartes izveides, informatīvo materiālu izveides un izvietošanas izmaksas bija apmēram. tika izsniegti ģimenes.

Krājaizdevu sabiedrības pērn strādāja ar 347 000 eiro.

. Kampaņu laikā Rīgā un citās Latvijas lielākajās pilsētās nodrošināta e-veselības vides reklāmas izvietošana, tāpat nodrošināta reklāmas pārraidīšana televīzijā, sociālajos tīklos, televīzijas interneta platformās un citur.

Latvijas iedzīvotāji sapni par savu māju piepilda arvien biežāk - City24

.

Iedzīvotāju informēšana par e-veselību pērn maksājusi 100.

. Mikrokredītu ņemšana uz svešu personu vārda ar domu naudu neatdot īpaši izplatīta kļuva pērn. gada laikā izsniegti apmēram pusotrs miljons ātro. Tāpat tika izvietoti e-veselības baneri un interaktīvā karte, kurā atspoguļotas tās ārstniecības iestādes un aptiekas, kas noslēgušas e-veselības līgumu. Pērn izsniegti apmēram 1,5 miljoni ātro kredītu. Kampaņu mērķis bija informēt iedzīvotājus par e-veselības sistēmas izmantošanas iespējām un ieguvumiem. Cilvēki ar uzkrājumiem optimistiskās raugās nākotnē

Comentarios