Pieteikties aizdevumam no 18 gadiem

Ondo pārskats. Gadījumā, ja automašīna tiek atsavināta, apdrošināšana nav spēkā. Par preču kvalitāti ir atbildīgs pārdevējs. Nelaimes gadījuma rezultātā – nāve vai invaliditāte.

Patēriņa kredīts internetā, ilgtermiņa kredīts | Ekokredī

. Lai juridiska persona saņemtu aizdevumu, tā īpašniekam ir jāgalvo kā fiziskai personai. Aizdevums.lv var pagarināt kredītmaksājumu apdrošināšanas periodu, informējot par to aizņēmēju. Konsultējoties ar speciālistiem, klientam ir jāiesniedz visi nepieciešamie dokumenti.. Gadījumā, ja automašīna apdrošināta virs tās tirgus vērtības, apdrošinātājs izmaksā apdrošināšanas atlīdzību, kas nepārsniedz zaudējuma summu. Apdrošināšana nav spēkā, ja automašīna tiek izmantota saimnieciskajā darbībā. Aizņēmējam ir jābūt automašīnas īpašniekam un jālieto automašīna privātām vajadzībām. Aizdevums.lv bezprocentu aizdevumu piedāvā pie sadarbības partneriem preču vai pakalpojumu iegādei. Aizdevums.lv informē, ka kredītmaksājumu apdrošināšana ir bezmaksas pakalpojums – priekšrocība, ko klients iegūst, noslēdzot Naudas kreditēšanas līgumu Aizdevums.lv nodaļā vai izmantojot bezmaksas līgumu piegādi ar DPD kurjeru. Gadījumā, ja automašīna apdrošināta zem tās tirgus vērtības, apdrošināšanas atlīdzība tiek izmaksāta tādā pašā attiecībā no zaudējuma summas, kādā attiecībā automašīna apdrošināta pret tās tirgus vērtību apdrošināšanas līguma noslēgšanas brīdī. Aizdevums.lv, izvērtējot aizdevuma piešķiršanu, ņem vērā oficiālus, regulārus un pierādāmus ienākumus, kā arī esošās saistības un kredītvēsturi. Pirmais maksājums tiek veikts plkst. iegādei - sadzīves tehnikas, elektropreču, datortehnikas, mobilo telefonu, mēbeļu, celtniecības materiālu, sporta, atpūtas u.c.

Finansējums uzņēmumiem | CAPITALIA

. Apskatīt bezmaksas kredītu piedāvājumu. Aizņēmējam ir jāaizpilda aizdevuma pieteikums, lai uzzinātu par iespējām aizņemties. Fonda principi. Informācija par GPL tiek uzrādīta gan skaidrojošos materiālos Aizdevums.lv klientu apkalpošanas nodaļās, gan mājaslapā www.aizdevums.lv. preču iegādei Pakalpojumu izmantošanai - augstskolu mācību maksas, kursu, autovadīšanas mācību maksas, medicīnas u.c. Papildus aizdevuma pieteikumam juridiskajai personai ir jāiesniedz ienākumus apliecinoši dokumenti un jāaizpilda fiziskas personas galvojuma pieteikums. Rūpīgi izlasiet ar preču iegādi, aizdevumu un piegādes noteikumiem saistītos dokumentus. Pirms aizdevuma līguma parakstīšanas rūpīgi izlasiet visus tā noteikumus! Neskaidrību gadījumā uzdodiet jautājumus klientu apkalpošanas speciālistam. Aizdevums.lv ir tiesības vienpusēji pārtraukt apdrošināšanu, ja aizņēmējs nepilda no kreditēšanas līguma izrietošās saistības.

Klientam ir tiesības atteikties no , informējot par to Aizdevums.lv, rakstot uz e-pasta adresi: aizdevums@aizdevums.lv.

Kredītlīnija - nauda plānu īstenošanai |

. Ministru kabineta noteikumi Nr. Kas prot rīkoties ar naudu labāk – sievietes vai vīrieši?. Lūdzam aizņēmēju atbildīgi izpildīt noteikumos minētos pienākumus un precīzi sekot noteiktajai kārtībai. Naudas aizdevuma saņemšanai var pieteikties telefoniski, tiešsaistē Aizdevums.lv mājaslapā www.aizdevums.lv un Aizdevums.lv klientu apkalpošanas nodaļās Rīgā, Jelgavā, Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Ventspilī. Virsapdrošināšana ir gadījums, kad apdrošinājuma summa pārsniedz automašīnas tirgus vērtību apdrošināšanas līguma noslēgšanas brīdī. Pārdot vai dāvināt iegādāto transportlīdzekli ir atļauts ar Aizdevums.lv rakstisku piekrišanu. Pieteikties aizdevumam no 18 gadiem. Aizņēmēja naudas aizdevuma kredītmaksājums ir apdrošināts uz vienu kalendāro gadu no kredītlīguma noslēgšanas dienas.

Pieteikties aizdevumam –

Comentarios