Planētas bagātākie cilvēki

FreedomFilm | Filmas online latviski | Page 6

. Patīkami uzzināt, ka šis dizaineru pāris savus ienākumus dala līdzīgi. Tolaik viņi algoja savus draugus, jo profesionālus modeļus nevarēja atļauties. Pirmās kolekcijas viņš piedāvāja tādiem lielajiem universālveikaliem kā „Bloomingdales” un „Saks Fifth Avenue”.

Cred24 (@Cred241) | Twitter

. gadā dizaineram piešķirts Francijas kavaliera goda ordenis. Viņi savu zīmolu nostiprinājuši lēnām, bet pamatīgi. gadā Diānas apprecēja Vācijas princi Egonu no Furstenbergas un mantoja titulu Viņas Augstība Furstenbergas princese Diāna. Viņam pieder modes nami Romā un Parīzē, viņš ir piedalījies kinofilmās, un viņam ir savs virtuālais muzejs. Viņas ikdiena paiet dzīvojot Milānā, Ņujrokā un Losandželosā.

Elizeja (Elysium) 2013 Apskats | FreedomFilm

. Šobrīd abi dizaineri tiek vainoti nodokļi nemaksāšanā Itālija. Lorēns ir arī pazīstams kā kaislīgs auto kolekcionārs.. gadā, prezentējot to Milānas modes nedēļā. gadā un ir apbalvots kā veiksmīgākais dizainers no Itālijas. Šo franču modes dizaineru mēdz dēvēt par klasiķu klasiķi. vietā pasaulē visbagātāko cilvēku skaitā. Pradai piemīt īsts uzņēmējas „ķēriens” un fenomenāla gaumes izjūta. gadā dizainere atklāja arī pati savu modernās mākslas galeriju. Planētas bagātākie cilvēki. Vārdi, kas raksturo šo dizaineru ir: novatorisks, ne vienmēr praktisks un stila ikona.

Bagātākie sporta klubu īpašnieki Forbes reitingā |

. gadā piedzīvoja bankrotu un spēja atgriezties apritē no jauna. gadā ar apģērbu ražotāja Normana Hiltona palīdzību. vietā pasaules ietekmīgāko cilvēku topā. gadā devās pensijā, tomēr aizvien ir saglabājis statusu kā viens no planētas ietekmīgākajiem cilvēkiem. Ilgtermiņa kredīts definīcija. Viņa ir slavenās modes mākslinieces Donatellas Versačes un bijušā modeļa Pola Beka meita. Tagad „D&G” modes nams izdod ne tikai apģērbus, bet arī dārglietu kolekcijas un aromātus. Kredītkarte un debetkarte: kopīgais, atšķirīgais un galvenais.

Dizaineres tēvs ir rumānis. Planētas bagātākie cilvēki. Kādam mērķim Tev pirmais kredīts ir nepieciešams?. gada vada arī savu modes namu. Altero pieredze un apspriešana

Comentarios