SAVA.card – Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam Uzzini vairāk

Karte nav paredzēta Jūsu personīgo līdzekļu uzglabāšanai.Izmantojiet SAVA.card maksājot par pirkumiem un pakalpojumiem veikalos, kafejnīcās, degvielas uzpildes stacijās, jebkurā vietā, kur pieņem apmaksai MasterCard karti. SAVA.card – Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam Uzzini vairāk. SAVA.card – Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam Uzzini vairāk. Tur tā sajaucas ar citiem uzkrājumiem, un rezultātā var iztērēt drusku vairāk, jo pieejamā summa ir lielāka nekā pats aizdevums. Ar kredītkartes starpniecību var ne tikai apmaksāt preces, bet arī rezervēt viesnīcas, īrēt automašīnas un iepirkties vietējos un ārzemes interneta veikalos. SMS Kredīts Internetā – Salīdzini TOP 15+ SMS Kreditus [2018].

SavaCard | Kredītkarte ar individuālu limitu | Uzzini.

. Un SAVA.card kredītkarte jau tiks piegādāta un varēsi izmantot to lieliem un maziem pirkumiem. karte tiks piegādāta ar bezmaksas kurjerpastu. SAVA.card kartei ir pietiekami liels kredītlimits un karti var izmantot visā pasaulē, kur pieņem MasterCard norēķinu kartes. Katru reizi, maksājot ar kredītkarti, Tu zināsi, ka pašlaik aizņemies, tāpēc attieksme pret tēriņiem būs atbildīgāka.Saņemt SAVA.card ir tikpat viegli kā pieteikties ātrajam kredītam.

SavaCard | Kredītkarte ar individuālu limitu | Uzzini izmaksas internetā

. SAVA.card, ko piedāvā nebanku aizdevējs VIA SMS, ir alternatīva ātrajam kredītam.Izmantot nebanku kredītkarti ir vienkārši – tā nav piesaistīta Tavam bankas kontam un to var lietot jebkurā brīdī jebkuram mērķim, Tavas kreditlīnijas un maksātspējas ietvaros. CreditOn - Aizdevums līdz 2 000 €. Tiklīdz kredītdevējs būs izskatījis Tava pieteikumu un pārbaudījis kredītvēstures statusu, saņemsi īsziņu ar lēmumu. Izņemiet skaidru naudu bankomātos vai bankas filiālēs.

- Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam Uzzini vairāk

.

Aizdevēja SAVAcard atsauksmes un informācija

. Visu var noformēt tiešsaistē, jo kredītkarte tiek izsniegta bez galvojuma, ķīlas un dokumentu izskatīšanas. Atšķirībā no ātrā aizdevuma, kas tiek pārskaitīts uz Tavu bankas kontu, kur kredīta summa pievienojas jau esošajiem uzkrājumiem, kredītkarte ir atsevišķa maksājumu karte, ko var izmantot pēc nepieciešamības.

Noformējot aizdevumu, nākas rēķināties ar to, ka nauda tiek pārskaitīta bankas kontā. Minimālais maksājums ir jāpārskaita uz SIA “VIASMS Latvija” bankas kontu līdz Jūsu izvēlētajai Norēķinu dienai.Neaizmirstiet, ka Norēķinu dienu Jūs varat mainīt pēc nepieciešamības!Saņemt kredītuSAVAcard atsauksmesPievieno atsauksmi.. Pieteikties kredītkartei var personas ar pozitīvu kredītvēsturi, tāpēc jau esošas parādsaistības nav šķērslis kartes saņemšanai. Piegāde ir bez maksas un notiek ar DPD kurjerpastu. Savukārt kredītkartes lietotājiem ir pieejams tikai noteiktais kredītlimits

Comentarios