SAVA.card – Kredītlīnija līdz 1500 €

Atkarībā no iztērētā, jums tiks norādīts minimālais maksājums kurš jums ir jāveic līdz noteiktajam datumam. Ar sava karti ir iespējams iepirkties interneta veikalos, pasūtīt īres auto un rezervēt viesnīcas. SAVA.card – Kredītlīnija līdz 1500 €. Karte nav paredzēta naudas uzglabāšanai, tā drīzāk ir kā iespējamais palīgs situācijās, kad vajadzīgi papildus līdzekļi. Kur aizņemties ātro kredītu 450 eiro?. Kredītlīniju nodrošina PTAC licencēts nebanku aizdevējs “Viasms”, kam ir tiesības oficiāli darboties visā Latvijas teritorijā. Šī karte ir domāta tikai kredīta nauda, tur nav iespējams uzkrāt savus personīgos līdzekļus. Veiksmīgas reģistrācijas un aizdevuma apstiprinājuma gadījumā, jūs jau dažu minūšu laikā saņemsiet apstiprinājumu. Uzreiz gan jāpiebilst, ka virkne mazo kredītu uzņēmumu piedāvā jaunajiem klientiem pirmajā reizē saņemt bezprocentu aizdevumu. Ātrs aizdevuma pieteikums SAVA.card pieredze un apspriešana SAVA.card pieredze Pastāstiet mums par savu pieredzi ar SAVA.card uz info@forsiaizdevumi.lv, un mēs to anonīmi publicēsim mūsu apspriešanā. Tā popularitāte atkarīga no sniegtā pakalpojuma kvalitātes un cilvēku gatavības segt kredītprocentus par kartes izmantošanu. Papildus tiek aplūkotas ziņas, kas pieejamas via sms datu bāzē. attiecīgi, izvērtējot jūsu iespējas un kredītvēsturi, aizdevējs jums var piedāvāt saņemt gan maksimālo summu gan ierobežot jūsu iespējas un piedāvāt mazāku summu. Sava Card karte darbojas kā jebkura bankas karte, taču tās lietotājiem tiek nodrošināta virkne ērtību un, protams, arī nosacījumu. Zināmākais no šādu pakalpojumu sniedzējiem ir nordcard, taču piedāvā līdzīgas iespējas, taču ar zināmām atšķirībām nosacījumos un izmaksās. Protams, jūs varat maksāt arī vairāk, šādi jūs segsiet atmaksājamo summu ātrāk un ietaupīsiet izdevumus uz procentu maksājumiem. Uzņēmums Sia VIA SMS patiešām sniedz šos aizdevumus.

Izvērtējot klienta pieteikumu tiek vērtēta kredītspēja un kredītvēsture. Tālāk, jums atliek tikai gaidīt kad tiks piegādāta jūsu jaunā kredītkarte. Šo karti neizsniedz banka, bet gan VIA SMS un Transactpro.

Savacard |

. Šobrīd vēl nav pieejamas savacard atsauksmes un sūdzības, jo pakalpojums ir salīdzinoši jauns un to izmanto neliels cilvēku skaits. Mēs esam pieraduši ka kredītkartes mums izsniedz banka no kuras tad arī aizņemamies attiecīgo naudu ko tērējam, šai kartei ir nedaudz citādi. Piesakoties pakalpojumam, tiek vērtēta klienta maksātspēja un analizētas iespējas piešķirt aizdevumu. Parāda atmaksas datumu vari mainīt pēc saviem ieskatiem, taču tas ir maksas pakalpojums, tādēļ vēlams jau sākotnēji izvēlēties sev optimālu kredītlīnijas atmaksas datumu. Ar Sava Card ir iespējams izņemt skaidru naudu bankomātos visā pasaulē. Ja salīdzinām tās funkcionalitāti, tad tā ir samērā līdzīga banku kredītkartēm, taču izmaksā dārgāk, tādēļ aplūkosim tuvāk kartes izmaksas. Pati kartes noformēšana un piegāde ir bezmaksas pakalpojums.

- Kredītlīnija līdz 1500 € -

.

Sava card kredītlīnija -

. Transactpro nodrošina pašu karti, bet kredītlīniju izsniedz aizdevējs VIA SMS. Visus jautājumus, kas saistīti ar sava card lietošanu un atmaksu jārisina ar viasms. Šī piegāde notiek divu dienu laikā. Kredītkarti Latvijā izsniedz FKTK licencēts elektroniskās naudas izsniegšanas uzņēmums “Transact Pro”. Tas nozīmē, ka sava karte būs izdevīga tikai tiem cilvēkiem, kas plāno regulāri tērēt pāri saviem līdzekļiem vai dodas ceļojumā ārpus valsts un vēlas nodrošināties ar kredītkarti, ko neizsniedz banka. Produkts ir pilnībā tīrs, un nav jāuztraucas par kaut ko slēptu. Pieteikšanās kartei un piegāde ir bez maksas. VIA SMS, kā daudzi jau zina, ir viens no pazīstamākajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijā. Jums ir pieejama konkrēta kredīta summa kuru varat izmantot pēc saviem ieskatiem. Ātrais kredīts 350 eiro. Detalizēta informācijaSava Card ir Latvijā nosacīti jauns kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs, kurš saviem klientiem piedāvā kredītlīniju ar kredītkartes principu. Lai varētu saņemt šo karti, jums ir jāiesniedz pieteikums aizdevēja mājas lapā. Saņemt kredītkarti var arī tie cilvēki, kam šobrīd ir paņemts kredīts kādā bankā vai pie nebanku aizdevēja, pie nosacījuma, ka klients nav iekļauts parādnieku reģistros kā nemaksātājs. Sava Card speciālisti izmanto Creditreform, Creditinfo, Lindorff, Julianus Inkasso, Gelvora pakalpojumus. Latvijas Nebanku Kredītdevēju Asociācija. Kredītlīnijas atmaksa notiek saskaņā ar grafiku un rēķinu kuru saņemat katru mēnesi. Šī kredītkarte līdzinās jau ierastajām banku izsniegtajām kredītkartēm.

Iepazīsties ar – ViaSMS parocīgo kredītlīniju.

. Par pašu aizdevēju.

Comentarios