SAVA.card — Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam

karte tiks piegādāta ar bezmaksas kurjerpastu. Noformējot aizdevumu, nākas rēķināties ar to, ka nauda tiek pārskaitīta bankas kontā.

Savukārt kredītkartes lietotājiem ir pieejams tikai noteiktais kredītlimits. SAVA.card kartei ir pietiekami liels kredītlimits un karti var izmantot visā pasaulē, kur pieņem MasterCard norēķinu kartes. Un SAVA.card kredītkarte jau tiks piegādāta un varēsi izmantot to lieliem un maziem pirkumiem. SAVA.card, ko piedāvā nebanku aizdevējs VIA SMS, ir alternatīva ātrajam kredītam.Izmantot nebanku kredītkarti ir vienkārši – tā nav piesaistīta Tavam bankas kontam un to var lietot jebkurā brīdī jebkuram mērķim, Tavas kreditlīnijas un maksātspējas ietvaros. Tur tā sajaucas ar citiem uzkrājumiem, un rezultātā var iztērēt drusku vairāk, jo pieejamā summa ir lielāka nekā pats aizdevums. Tiklīdz kredītdevējs būs izskatījis Tava pieteikumu un pārbaudījis kredītvēstures statusu, saņemsi īsziņu ar lēmumu.

- Kredītlīnija līdz 1500 € -

.

SavaCard - Vai ir labākais aizdevējs? 2018 Augusts

. Piegāde ir bez maksas un notiek ar DPD kurjerpastu. Pieteikties kredītkartei var personas ar pozitīvu kredītvēsturi, tāpēc jau esošas parādsaistības nav šķērslis kartes saņemšanai. SAVA.card - Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam. Visu var noformēt tiešsaistē, jo kredītkarte tiek izsniegta bez galvojuma, ķīlas un dokumentu izskatīšanas. Ar kredītkartes starpniecību var ne tikai apmaksāt preces, bet arī rezervēt viesnīcas, īrēt automašīnas un iepirkties vietējos un ārzemes interneta veikalos. Kredīts automašīnas remontam. Katru reizi, maksājot ar kredītkarti, Tu zināsi, ka pašlaik aizņemies, tāpēc attieksme pret tēriņiem būs atbildīgāka.Saņemt SAVA.card ir tikpat viegli kā pieteikties ātrajam kredītam.

SavaCard kredītkarte ar kredītlīniju | Internet Credit

. Atšķirībā no ātrā aizdevuma, kas tiek pārskaitīts uz Tavu bankas kontu, kur kredīta summa pievienojas jau esošajiem uzkrājumiem, kredītkarte ir atsevišķa maksājumu karte, ko var izmantot pēc nepieciešamības.

Comentarios