SIA Creamfinance Latvia – LadyLoan

SIA ‘Creamfinance Latvia’ ir daļa no ‘Creamfinance’ grupas, kas apvieno profesionālus īstermiņa aizdevējus Latvijā, Čehijā, Polijā un Gruzijā. Lietotāju pieredze, sūdzības un atsauksmes par cream finance ietver informāciju, kas saistīta ar credit one pakalpojumu izmantošanu.

CreditOn.lv - Plašākais aizdevumu klāsts Latvijā!

. Tuvākajā laikā plānots uzsākt darbību Dānijā, kas būs pirmais ‘Creamfinance’ solis Skandināvijā. Uzņēmums. Šis nebanku kredītu devēja zīmols Latvijā ir salīdzinoši labi zināms, jo darbojas jau vairākus gadus un iegulda lielus līdzekļus marketinga kampaņās. Šajā periodā ‘Creamfinance’ darbinieku skaits Eiropā ir palielinājies septiņas reizes. Otrs nozīmīgs faktors bija pakalpojumu portfeļa paplašināšana. Uzņēmumam CreamFinance piederošais crediton ir Latvijā reģistrēts nebanku kredītu devējs. Lemjot par aizdevuma  piešķiršanu var tikt vērtēti ienākumi, kredītvēsture un līdzšinējā sadarbība ar uzņēmumu, ja tāda ir. Man ir vienalga, ka mani uztver nenopietni. SIA Creamfinance Latvia – LadyLoan. Pagājušā gadā, sekojot klientu pieprasījumam un nozares tendencēm, izveidojām jaunu produktu – kredītlīniju, kas ir tiešs konkurents banku piedāvātajām kredītkartēm un overdraftiem.

Sākums | CV-Online - darba piedāvājumi, vakances, CV.

. Kompānijas misija ir padarīt naudu ikvienam pieejamu. Pārskaitījumi ir sevišķi ātri apstākļos, kad abām pusēm ir konts vienā komercbankā. Ja vēlaties aizņemties uz elastīgākiem nosacījumiem, izvērtējiet kredītlīnijas priekšrocības un nosacījumus. Bet kā meitene, es labāk jūtu pūļa noskaņojumu. Naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai uz klienta personīgo bankas kontu. Šobrīd Sia CreamFinance Latvia ir atvēris bankas kontu šādās komercbankās – Swedbank, SEB, Citadele, Nordea un Norvik bankā. To atmaksājot, ir iespējams pieteikties atkārtotam aizdevumam jau ar lielāku kredītlimitu. Lai nosūtītu pieteikumu, būs jāpiekrīt kredītlīguma vispārīgajiem un speciālajiem nosacījumiem. Izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu. Tas tiek darīts, nodrošinot patērētājiem aizdevumus tiešsaistē ātrā un ērtā veidā. gadā SIA ‘Creamfinance Latvia’ tiek plānots turpināt darbu pie pakalpojumu attīstības un vienlaicīgi palielināt izniegto aizdevumu skaitu. Vienlaikus var būt paņemts tikai viens kredīts konkrētajā uzņēmumā. Atsaucoties uz portāla ‘INC.com’ veiktā petījuma ‘Inc. CreamFinance kontakti: reģ.nr. Izvēloties lielākas summas tiek piedāvāts arī garāks parāda atmaksas termiņš, taču jāatcerās, ka aizņemties ir viegli, bet atmaksāt parādu krietni grūtāk

Comentarios