SIA Nordic Finance

: Nordic Finance, Mūkusalas 33-8, Rīga, LV-1004

.. Apstiprinat, ka esat iepazinies iepazinies ar SIA”AIZDEVUMS.LV” Klientu datu apstrādes principiem un politiku un tā ir saprotama. Jaunie Noteikumi tiks piemēroti turpmāk, nevis ar atpakaļejošu spēku.Ja jūs nepiekritīsiet izmaiņām Līgumā, Jūs varēsiet, pirms attiecīgās izmaiņas stājas spēkā, izbeigt Līgumu bez maksas un nekavējoties. Apstiprinat, ka esat iepazinies ar Ferratum Bank p.l.c. Atteikties no Pakalpojuma var to nelietojot – šie noteikumi neuzliek pienākumu lietotājam Pakalpojumu lietot. Jums nav nepieciešams nodrošināt Sabiedrību ar citu papildus informāciju. Apstiprinat, ka esat iepazinies ar TF Bank AB Klientu datu apstrādes principiem un politiku un tā ir saprotama.

Svarīga informācija

. Ja Jūs lietosiet Pakalpojumu pēc tam, kad stājušās spēkā jebkādas izmaiņas Noteikumos, mums būs pamats uzskatīt, ka piekrītat jaunajiem Noteikumiem. Sabiedrībai ir tiesības vajadzības gadījumā mainīt tehniskās prasības. Lietojot Pakalpojumu Jums netiek piešķirtas nekādas tiesības uz Sabiedrības intelektuālo īpašumu.  Ar lietotāja iepriekšēju skaidru atļauju mēs no internetbankas iegūsim jūs identificējošo un finanšu informāciju, kas mums nepieciešama, lai sniegtu Pakalpojumu. Apstiprinat, ka esat iepazinies ar SIA ”Inbank līzings” Klientu datu apstrādes principiem un politiku un tā  ir saprotama. Ātrais.lv ātrais kredīts EUR 300. Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Dažādi Lai uzdotu jautājumus saistībā ar šiem Noteikumiem vai Pakalpojumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@sefinance.lv. Gadījumā, ja Jūs neapmierina mūsu Pakalpojums vai uzskatāt, ka radusies kļūda lietojot Pakalpojumu, lūdzu, sazinieties ar mums pēc iespējas ātrāk. Šie Noteikumi un jebkuri papildus noteikumi, kuriem Jūs piekritīsiet ar noteiktu apliecinājumu vai rīcību, veido nolīgumu starp Jums, t.i.

  Sazinoties ar mums, lūdzu neiekļaujiet e-pastā personīgo vai finanšu konta informāciju. Tiesību normas un strīdu izskatīšana Noteikumi un attiecības starp Jums un Sabiedrība tiek regulētas un interpretētas saskaņā ar Latviajs Republikas tiesību aktiem. Datu apstrādi veiks Sabiedrība, kā arī saņemot Jūsu piekrišanu citi datu apstrādāji, bet tikai un vienīgi noteiktajam mērķim. Pakalpojumu var izmantot ar jebkuru interneta pārlūkprogrammu un nav nepieciešams uzstādīt speciālu programmatūru. Piekrītat, ka Ferratum Bank p.l.c. Klientu datu apstrādes principiem un politiku un tā ir saprotama. mājaslapā: www.ferratum.lv. Sabiedrība apliecina, ka pieteikumā norādītie personas dati tiks izmantoti tikai un vienīgi personas identitātes un aizdevuma atmaksas spējas pārbaudei. Jūs apliecinatat, ka esat iepazinies ar Bigbank AS Latvijas filiāles Klientu datu apstrādes principiem un politiku un tā ir saprotama. Informācija tiek apkopota atskaitē, ko Jūs nododat trešajām personām ar kurām Jūs esat piekritis dalīties izmantojot Pakalpojumu.

Iespēju Kredīts | Patēriņa kredīts līdz 5000€ | NetCredit

. SIA Nordic Finance.

Comentarios