SIA OC FINANCE - Moneza

Uzteicams arī Altero konsultanta darbs - viņš tur roku uz pulsa. Viegli viss izpildāms un labi paskaidrots. Ļoti ērts veids, kā ar vienu pieteikumu vienkopus saņemt vairākus piedāvājumus.

Moneza LV Aizdevums | Piesakies internetā | Ātra atbilde.

. Esmu ļoti pateicīga par sniegto atbalstu. SIA OC FINANCE - Moneza. Ilgtermiņa ātrie kredīti. nav jāložņā katrā atsevišķi. Kredītu ir iespējams atmaksāt arī pirms noliktā termiņa, kas var samazināt Jūsu izmaksas uz kredītprocentiem. Ātri viss strādā un var zināt vai ir tā iespēja paņemt kredītu vai nav. Lai pieteikums aizdevumam Jums jāaizpilda anketa, kurā nepieciešams norādīt personas kodu, tālruņa numuru un e-pastu, šī brīža nodarbinātības statusu, ikmēneša finansiālos ienākumus, kā arī saistības ar citām kredītiestādēm. Ieraksti sadaļā Auto kredīti. Viegli viss izpildams un labi paskaidrots. Sohocredit – Aizdevums līdz 425 €.

Open Credit | OpenCredit

. Viss ļoti patika, atbrīvoja mani no liekām darbībām un atrada tiešām labu piedāvājumu, lai nedaudz sakārtotu savas finanses. Viss notika operatīvi un saprotami. Monza ir iespējams pagarināt aizdevuma atmaksu līgumā noteiktajā kārtībā. Ietaupīju laiku informācijas saņemšanai no vairākām bankām.

Konsultante, ar ko tika veikta telefoniska saruna, bija vienkārši super-laipna un varēja just, ka darbs ko viņa dara patīk. Ātri un bez aizķeršanās tika izskatīts pieteikums. Ļoti laba un pieklājīga apkalpošana. Fantastiski! Paldies Jums! Ātri un bez maksas var noskaidrot savas kredītiespējas vairākās kredītiestādēs vienreiz ievadot datus. Lai uzzinātu jauno summu, kuru atmaksāt pirms termiņa – dodieties uz savu lietotāja profilu Moneza mājaslapā, pārbaudiet atmaksājamo summu spiežot uz “atmaksāt pirms termiņa” un maksājuma mērķī norādiet savu līguma numuru. Atvieglojat darbu un laiku pašam meklēt internetā naudas aizdevējus. Aizdevējs piedāvā atmaksas termiņu līdz pat trīs gadiem, taču atmaksu ir iespējams veikt arī ātrāk. Ātrais kredīts uz 120 dienām. Loti ērti atrast nepieciešamo informāciju un skaidri pārskatāms profila info un lēmuma gaita. Ērts veids kā iegūt vajadzīgo informāciju, kā arī ļoti laipna attieksme

Comentarios