SIA Sefinance

Ja Jums ir radušās sūdzības par Sefinance darbu, mēģiniet tās atrisināt sarunās ar uzņēmuma pārstāvjiem. Noderīgi padomi. Ja vēlaties atmaksāt parādu pirms termiņa beigām, Jūs to varat izdarīt bez papildus  maksas. Aizdevuma atmaksa jāveic saskaņā ar līguma nosacījumiem un kredīta atmaksas grafiku. Šī uzņēmuma piedāvājumu klāstā nav , tādēļ šī tipa piedāvājumus varat meklēt Kredit sākuma lapā. Saskaņā ar Latvijas likumiem, slēdzot līgumu, Jums ir tiesības piedāvāt savus labojumus un ierosinājumus un Sefinance pienākums ir tos izvērtēt. Kredīta pieteikumu var veikt internetā, Sefinance mājas lapā, tikai dažu minūšu laikā! Piesakies un saņemt līgumu ar kurjeru.Pārkeditācija un kredītu apvienošana.Ja esi aizņēmies par daudz vai nespēj šobrīd esošo kredītu atmaksāt.

Vienīgie maksājumi, ko aizdevējs šādā situācijā var prasīt ir procentu maksājumi par tekošo mēnesi. Šo firmu es atradu, kad bezizejas situācijā jau biju piekususi klauvēt pie vi. Ja tas nelīdz, variet rakstī iesniegumu PTAC, kas to izvērtēs likumā noteiktajā termiņā un sniegs atzinumu.

Visi tarifu plāni | Tele2

.

LikeIT | Python / Django programmētājs at SIA "Sefinance"

. Latvijas hipotēka sūdzības un atsauksmes. Jo vērtīgāks klients Jūs būsiet, jo lielāku pretimnākšanu varat sagaidīt. Salīdziniet aizdevumus līdz 3 000 apmērā.

Sefinance Credit, āra 57/59, Rīga, LV-1010 -

. Pirms pieteikties kredītam rūpīgi izvērtējiet savas vajadzības un finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu. PTAC lēmumi uzņēmumam SIA Sefinance Credit ir saistoši, līdz ar to tā interesēs ir attiekties pret sūdzībām un atsauksmēm ļoti nopietni. Detalizētu informāciju par šo iespēju varat iegūt PTAC.

Svarīga informācija

. Kādiem jābūt labiem finanšu ieradumiem?. SIA Sefinance. Aizpildot anketu, būs jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, vēlamā aizdevuma summa un termiņš. Sefinance sūdzības Uzņēmums Sefinance Credit darbojas kā starpnieks saskaņā ar Latvijas likumiem

Comentarios