SIA SOHO Group - Sohocredit

Viņu interese skaidra - priekš kam atgādināt, ja var nedēļu pagaidīt un tad pieprasīt jau arī soda naudas maksājumus. Bezjedzīga laika tērēšana. Nokavēju kredīta maksājumu, jo aizmirsu. Īpaši atgādinājumus par termiņa tuvošanos. Atteicu , jo tādi partneri neiedveš uzticību. Nodokļu likmes ir apkopotas salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem. Ātrais kredīts -laikam tas neattiecas uz šo firmu. SohoCredit no novembra pēkšņi nolēmis klientiem vairs uz e-pastiem nekādu info nesūtīt.

Soho Group, Lāčplēša 87, Rīga, LV-1011

. Visu izdarīju pareizi, utt. Pirmo reizi tādu stulbumu redzu, ka ātrā kredīta saņemšanai jāierodās birojā ar pasi, darba līgumu un ko tik vēl ne, lai varētu saņemt ātro kredītu. SIA ONEFINANCE group - 1Lizings. Viņu interese skaidra - priekš kam atgādināt, ja var pagaidīt un tad pieprasīt jau arī soda naudas maksājumus. Ilgtermiņa kredīts ikdienas tēriņiem un īpašām situācijām. Ne kredīta izsniegšanas apstiprinājumu, ne līgumu, ne atgādinājumus par termiņa tuvošanos. Jo es šodien arī samaksāju vienu kredītu. Предлагают кредит без процентов, а взял кредит, прислали счёт по полной программе. Neiesaku izvēleties šo kompanija. Esmu vainīgs pats protams, ka nēsmu samaksājis kredītu laikā, bet attiecīgi firmai ir jāvēršas pārādu piedziņas firmā šādā gadījumā nevis jāsūta vēstu uz e-mailu, ka meklēs mani caur kaimiņiem un darba devēju. Mana lieta ir cedēta jau decembra beigās un par to viņi nav mani informējuši. SIA SOHO Group - Sohocredit. lūk šāda atklāta pazemošana,pretīgi Uzaicināja mani uz pārrunām SIA "Soho Group", kas ir sohocredit.lv oficiālais nosaukums. Pievēršam uzmanību pēdējam teikumam.

Un skaidro ka tas ir kreditpolitikas dēļ. Tada ka grib, Nenemiet sai kompanija kreditus!! ne berite i NE REGISTRIRUJTESJ v etoj kontorke, eto razvod! esli ne hotite problem s vahsim schetom. Друзья, будьте осторожны, SIA Soho Credit мошенники!! Saņēmu labu vēstuli no sohocredit. Nostrādāju nedēļu, bet tiešo priekšnieku, vārdā Juris Jankovs, tā arī ofisā nesatiku visas nedēļas garumā. SIA Soho Credit поступают не честно, обманывают клиентов. Es paskaidroju, ka tur nebija nekādas norādes uz to un es neesmu jauns klients un, ka tā ir klientu maldināšana. Pati vainīga, protams, taču aizmirsu tāpēc, ka SohoCredit kantoris, pēkšņi nolēmis klientiem vairs uz e-pastiem nekādu info nesūtīt. В оправдание сказали: эта акция действует на определённую группу клиентов, видимо рассчитывая что эта определённая группа клиентов пустит слух о бесплатном кредите и все кинутся за помощью в их контору. Un nedomājiet, ka atdodot daļu naudas, varēsiet pagarināt tikai atlikušo nesamaksāto summu un attiecīgi maksāt. Lūdzu sazinieties ar Sohocredit.lv pa tālruni. Melīgs un pretīgs kantoris. Pēdējais, no kā aizņemties! Operatore kliegdama mēģina pārliecināt, ka ir nosūtījusi e-pastu par lietas cedēšanu, bet manā e-pastā nekā nav. Biroja darbiniece atbildēja apstiprinoši, ka tā ir klientu maldināšana.

"Soho Group", SIA -

. Ieejot Sohocredit mājas lapā ar savu loginu&paroli. Iekopēju priekš Jums zemāk vēstuli ko man nosūtija. Kā tikt galā ar neparedzētiem naudas izdevumiem?. Nevienam neiesaku tik godīgos procentus. Darba līgumu neviens nepiedāvāja

Comentarios