Sia VIA SMS – VIA Credit

Tam ir nepieciešams tikai dažas minūtes. Vispārīgie noteikumi Aizņēmējs var iesniegt pieteikumu kredītam caur internetu. Klients var atgriezt aizdevumu arī pirms termiņa beigām. Mēs ceram, ka saņemto aizdevumu aizņēmējs atgriezīs laicīgi. Aizņēmējam būs piekļuve šai informācijai Viasms mājas lapā, izvēloties summu un aizdevuma termiņu.. Atrais pieredze un apspriešana. Galvenais VIA SMS izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. The SMS Inquiry service is a cost-effective solution that allows cardholders to access their account information in real-time via the mobile phone. Tiks izskatīta aizņēmēja kredītvēsture, ikmēneša ieņēmumi un citi faktori. Spied Reģistrēties un uzzini vairāk par reģistrācijas procesu. Tajos gadījumos, kad aizņēmējs neatmaksā kredītu noteiktā laika posmā, kompānija Viacredit sazināsies ar aizņēmēju pa telefonu vai e-pastu, lai brīdinātu klientu par aizdevuma termiņa beigām. Pozitīvais lēmums par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīgs no kredītu komisijas lēmuma. Tā mēs drošāk uzzināsim jūsu bankas konta numuru. Sia VIA SMS – VIA Credit. Aizdevuma apmaksu nepieciešams veikt uz Viasms bankas kontu. Uzņēmuma pamatdarbība ir privātpersonu kreditēšana.

Sia VIA SMS – VIA Credit. Pieprasot atkārtotu aizdevumu, jāveic pieprasījums no sava profila mūsu mājas lapā www.viacredit.lv. CreditOn pārskats. Kredītvēstures ietekme: Aizdevuma laicīga neapmaksāšana var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Aizdevuma atgriešanas noteikumi Aizņēmējam nepieciešams sekot aizdevuma apmaksas grafikam.

Mūsu kontaktinformācija / - Mēbeles no …

. Kādas riepas izvēlēties ?. Mūsu klienti – tā ir mūsu uzņēmuma vērtība.

SIA “VIA SMS Group” issues additional bonds for EUR mio

. Tādēļ ar lepnumu varam teikt, ka mūsu pakalpojumi ir labs risinājums klientu ikdienai. Both services, provided by SIA, enhance brand loyalty, reduce the number of calls to the call centre and ensure that any fraudulent activity is quickly brought to the issuer's attention. Kompānija Viasms sadarbojas ar tādām maksātspējas un kredītvēstures novērtēšanas kompānijām kā Creditreform, Gelvora un Kreditu Inkasso. Mēs rūpējamies, lai aizdevumu izsniegšana notiktu maksimāli ātri un bez liekām formalitātēm. Lai to veiktu, aizņēmējam nepieciešams piereģistrēties mūsu mājas lapā www.viasms.lv. Mums ir prieks, ka klientu skaits pieaug un vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti. Aizņēmējs vienmēr būs informēts par apmaksas termiņa beigu tuvošanos ar SMS un e-pasta palīdzību. Liels aizdevuma atgriešanas kavējuma periods var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Ja aizņēmējs neatgriež aizdevumu ar piešķirtajiem soda procentiem ilga laika periodā, kompānija Viacredit būs spiesta vērsties pie parādu atgūšanas kompānijām.

Sākums | CV-Online - darba piedāvājumi, vakances, CV.

. The SMS Alerts service, represents the ideal communication channel that enables issuers to reach cardholders anytime and anywhere. Par savu pienākumu uzskatām katra klienta vajadzību izpratni un pozitīvu, atklātu sadarbību. Slikta kredītvēsture var negatīvi iespaidot pieprasījumus pēc aizdevuma vai kredīta no citam finanšu vai banku institūcijām nākotnē

Comentarios