SIA VIA SMS un SIA Transact Pro

Par savu pienākumu VIASMS.lv uzskata katra klienta vajadzību izpratni, kā arī pozitīvu un atklātu sadarbību. Izvēloties pilnu aizdevuma summas apmaksu veikt vēlāk, Jums jāveic tikai minimālais maksājums, kura apjoms pieejams gan rēķinā, gan arī klienta profilā. Slikta kredītvēsture var negatīvi iespaidot pieprasījumus pēc aizdevuma vai kredīta no citām finanšu vai banku insitūcijām nākotnē. Kompānija SIA VIA SMS sadarbojas ar tādām maksātspējas un kredītvēstures novērtēšanas kompānijām kā Creditreform, Gelvora un Kreditu Inkasso. sandis pilniigs !! smsredit vis labakais man ari atsaka esse man gan viss kartiba, patiesam atri pec pieteikuma parskaitija un nekadu problemu, kaut gan ari krediti man ir daudz. Izvēloties veikt ikmēneša maksājumus, aizņēmējs var par maksu mainīt minimālā maksājuma datumu.

VIA SMS - Ātrais Kredīts Internetā - Saņem Naudu 15.

. Ātrais.lv ātrais kredīts EUR 150. Tā ir vistīrākā diskriminācija.. VIASMS.lv piedāvā iespēju izmantot Elastīgo aizdevumu, kas klientam ļauj izvēlēties aizdevuma atgriešanas nosacījumus, balstoties uz savām vajadzībām.

Via Una poliklīnika

. Mūsu klienti – tā ir mūsu uzņēmuma vērtība. daugava VIASMS majas lapa vispar vairs sodien nestrada, un naudu es viniem nosutiju. Ateica bez paskaidrojumiem. Kredītvēstures ietekme Aizdevuma laicīga neatmaksāšana var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi.

Via Sms - krediti -

. Izmantojot tehnoloģiskos sasniegumus un nodrošinot augstu klientu apkalpošanas kultūru, uzņēmumam īsā laikā ir izdevies nostabilizēties un iegūt atpazīstamību patēriņa kreditēšanas segmentā Latvijā un panākt strauju klientu skaita pieaugumu. Ladyloan.lv kredītlīnija. Nosutiju naudu, bet naudas nav, kaut gan stradaju shtata un sanemu videjo algu. Mums ir prieks, ka klientu skaits pieaug un vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti. Galvenais VIASMS.lv izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Janis Atie kuri nem kreditus, parsvara cik sapratu raksta te tikai tie kuri ir kreditreformas, un tad brinas ka nedod!!Cilveki man ari ir kompanija, kura aizdot naudu, un tur ari jamaksaa. gada un piedāvā patēriņa kreditēšanas pakalpojumus, izmantojot zīmolus VIASMS.lv, VIACREDIT.lv un SAVA.card. Elastīgais aizdevums piedāvā īpaši ērtus aizdevuma atmaksas noteikumus – atsevišķa aizdevuma pagarināšana nav jāveic. Piedāvājam aizņemties arī papildus summu pat tad, ja esošais aizdevums vēl nav atmaksāts. Pozitīva atbilde par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīga no kredītu komisijas lēmuma, kas izvērtēs aizņēmēja kredītvēsturi, ikmēneša ieņēmumus un citus faktorus. SIA VIA SMS un SIA Transact Pro. man ir doma, ka komentaariem diemzel taisniba, ka tieshaam vini kreditus nedod. daiga piekrītu ka ir krāpnieki, jo es nedabuju kredītu kad prasīju.man ir slikta kredītvēsture

Comentarios