SIA VIVUS

SIA VIVUS. Ja ātrais kredīts tiek atmaksāts pirms termiņa, tad Jums sanāk atgriezt daudz mazāku naudas summu, nekā atmaksājot izvēlētajā termiņā.

- Akcija Nauda Tavā kontā - tikai 5 minūtēs |

. Lai saņemtu kredītu pie Vivus.lv, Tev būs nepieciešams arī mobilais telefons un e-pasts. Vivus.lv ātro kredītu var pieteikt jebkurā laikā – septiņas dienas nedēļā un divdesmit četras stundas diennaktī. Ja vēlies kļūt par lojālu klientu Vivus.lv uzņēmumam, tad visus kredīta maksājumus veic laikā bez kavējumiem un pārkāpumiem. Vivus.lv ir viens no tiem retajiem izdevējiem, kas izsniedz ātro kredītu bez liekām prasībām. Šajā laikā Vivus.lv izskatīs Jūsu kredīta pieteikumus, atbildēs uz Jūsu jautājumiem un veiks kredīta pārskaitījumus. SIA VIVUS. Lai saņemtu Vivus.lv kredītu tagad, Tev ir jāreģistrējas un jāpiesaka kredīts. Kredīlimits jeb summa, kuru klients var aizņemties tiek noteikta katram klientam individuāli. Ja Jums pēkšņi ir radušās finansiālas problēmas, kuras liedz veikt ikmēneša maksājumu, tad varat izmantot Vivus piedāvāto pakalpojumu, kas ļauj pagarināt atmaksas termiņu un atlikt ikmēneša maksājumu. Vivus piedāvā atlikt kredīta pamata summas atmaksas termiņu. Vivus palielina kredīta limitu tikai lojāliem klientiem. Vivus.lv ir vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs Latvijā ar starptautisku pieredzi un plašu klientu loku. Ja ātrais kredīts tiek pieteikts ārpus darba laika – tas tiek pārskaitīts darba laikā dažu minūšu laikā. Lai saņemtu Vivus.lv kredītu dažu minūšu laikā, Tev kredīta pieteikums jāiesniedz Vivus.lv darba laikā. Vivus.lv ātrais kredīts var būt piemērots, ja plānojat aizņemties uz neilgu laika posmu.

Benedetto XVI Veni Creator Spiritus.wmv

.

Benedetto XVI Veni Creator

. Lai redzētu maksimāli pieejamo summu, kuru var aizņemties, Jums ir jāieiet savā lietotāja profilā vai jāizpilda reģistrācija.

Kā strādā ? | Nauda Tavā kontā 5 minūšu laikā.

. Vivus.lv piedāvā atmaksāt ātro kredītu pirms atmaksas termiņu. Vivus.lv ātrais kredīts ir piemērots, ja plānojat aizņemties ātro kredītu uz ilgāku laika posmu. Lai saņemtu kredītu pie Vivus.lv, Tev NAV jāveic pirmā iemaksa par aizdevumu. Aizņemies apdomīgi, izvērtējot savas iespējas Vivus.lv kredītu atmaksāt. Kredīts operācijai un medicīnas pakalpojumiem

Comentarios