Taupības plāns Ziemassvētkiem

AS «Liepājas metalurgs» valde apstiprinājusi uzņēmuma struktūrvienību sagatavoto taupības pasākumu plānu, kas līdz gada beigām uzņēmumam ļaus ietaupīt vairāk nekā četrus miljonus latu, biznesa portālu «» informēja «Lie.

Panasonic Kondicionieri – Oficiālais izplatītājs Latvijā SIA RIKON AC. Personīgais, jeb ģimenes budžets. Laiki, paradumi un mode mainās un atkārtojās, bet reālās cilvēku vajadzības paliek, un vienmēr ir svarīgas. Ja Latvijas okupācijas laikā dzīvojmā. Sabiedrībai nepieciešams izaugsmes un attīstības plāns, nevis tās. ne kopējo Eiropas Savienības vienošanos par nesamērīgiem taupības. Pieteikt kredītu uz bankas kontu. Valdības ierosinātais taupības plāns šomēnes jāapstiprina parlamentam. Lai pievienotu komentāru, lūdzu, autorizējies; Lai pievienotu komentāru.

Rīgas Namu Apsaimniekotājs

. KREDITS365 – izdevīgi nosacījumi pirmajā kredīta ņemšanas reizē.

KONDICIONIERI PANASONIC | KONDICIONIERIS …

. Protams, saviem tuvākajiem cilvēkiem mēs vienmēr vēlam tikai visu to labāko un ir grūti viņiem kaut ko atņemt, taču ir jāsaprot, ka tas tiek darīts arī viņu nākotnes labā. Tas tikai veicinās to, ka viņu tēriņi aug un viņi pierod pie vēl izšķērdīgāka dzīvesveida. Tas neko nedos, ja jūs taupīsiet, bet pārējie cilvēkiem, ar kuriem jums ir kopīga mājsaimniecība un budžets, tērēsies. Ziemassvētki pavisam noteikti nav tas laiks, kad cilvēki domā par naudas taupīšanu. Galvenais ir sarūpēt jaukus un patīkamus svētkus visai ģimenei. Tiek pirktas. Taupības plāns Ziemassvētkiem

Comentarios