Vai zini, kāpēc kredītlīnija ir ērtāka ikdienas norēķiniem?

Tieši neziņa un neizpratne var būt izšķirošais apstāklis, kurš palīdz neapstāties un mērķus tomēr sasniegt. Dažas blices par savu mērķi vairāk vai mazāk atklāti sludina “veco blēžu iztrenkāšanu” vai arī “visa uzsperšanu gaisā”. Zelta zivtiņu uzmanība esot noturīgāka – astoņas sekundes. Vai zini, kāpēc kredītlīnija ir ērtāka ikdienas norēķiniem. Šādi saukļi, protams, ir šarmanti. Tomēr homo sapiens nav ne spēcīgākais, ne izturīgākais mūsu planētas iemītnieks. Ik dienas mēs piedzīvojam gan pozitīvu, gan negatīvu pieredzi.

Mīļā, vai zini , kāpēc es tevi negribu… – Laiki mainās!

. Viena no bīstamākajām apmācību plānošanas kļūdām – nepietiekama laika veltīšana konkrēto zināšanu vai iemaņu apguvei. Likumsargiem šķetinot šo lietu, izdevies noskaidrot, kur ļaundaris ieķīlājis nozagto telefonu, tas atgūts un atdots likumīgajai īpašniecei. Pēc situācijas izpētes no dažādu risinājumu klāsta piedāvāju situācijai un mērķim atbilstošāko. Un tad seko… Visbiežāk tas, kas parasti: “Šis mums nederēs, mums viss ir citādi!” Šī reakcija ir ļoti cilvēcīga. Veģetārais ēst-gatavotājs. Lai izvairītos no negatīvā, cilvēki meklē Risinājumus personīgajā līmenī, uzņēmumu līmenī, reizi četros gados, uz vēlēšanām, arī valsts līmenī. Nemitīgi pieaug cilvēku sastapto ziņu skaits.

Kāpēc skriet? -

. Vislabāk – grafiski ilustrējamas, vizuālas ziņas. Tajā pašā laikā lasu, klausos apkārt: “Viss ir slikti, sliktāk vairs nevar būt, valdošie ir noziedzīgi” utt. Ja delfīni vai ziloņi pasauli nekontrolē, izšķirošā atšķirība jāmeklē citur. Mākslīgo dārgakmeņu izplatītājs. Piedzīvojums var būt arī Nodarbošanās. Savukārt pats ļaundaris jau tuvākajā laikā sēdīsies uz apsūdzēto sola. Taču zinātnieki apgalvo, ka delfīnu un ziloņu apziņa daudzos aspektos var sacensties ar cilvēka saprātu. Vai zini, kāpēc kredītlīnija ir ērtāka ikdienas norēķiniem. Šādam informatīvajam troksnim “izsisties cauri” spēj ļoti lakoniskas un vienkāršas ziņas. Visbiežāk tā izpaužas kā mācību plānotāju “uzvarošā ideja”: “izdarīsim trīs dienu darbu divās dienās”, “divu dienu darbu pusotrā”, bet dienas laikā paveicamo “nedaudz saspringsim un apgūsim trijās stundās”.

- Blogs

. KREDITS365 Ātrais kredīts.

5 finansiālās stabilitātes pamatprincipi. Piecas atvaļinājumā noderīgas lietas. Katru reizi sastopu citus cilvēkus un citus izaicinājumus. Īstermiņa aizdevums – ātrais kredīts, kredītlīnija, patēriņa kredīts. Pētījumi liecina,  ka laikmetā cilvēki uz vienu impulsu spējot fokusēties ne ilgāk kā sešas sekundes

Comentarios