Veidi, kā padarīt finanšu plānošanu efektīvāku

Jums ir jāsāk meklēt uzņēmumi vai jāpiesakās pie LSZDA, kas nodrošina grāmatvedības ārpakalpojumus. Iesaki šo rakstu citiem! “Lattelecom” sadarbībā ar Latvijas telpu projektētājiem un antropologu Robertu Ķīli radījuši Baltijā modernāko “viedo” biroju “Mettropole”, kurā nojauktas komunikācijas robežas auglīgākai sadarbībai. “Šobrīd ir iespēja sēdēt, kur vien ienāk prātā, bet līdz ar mainīgajām darba vietām ienākusi arī tīrā galda politika. Par visu var vienoties, vajag tikai runāt!. Iesaki šo rakstu citiem! Sagatavot mēneša finanšu pārskatu mēneša beigās ir ļoti viegli, izmantojot grāmatvedības ārpakalpojumus. Jaunajā projektā par konsultantu pieaicināts antropologs Roberts Ķīlis, kurš uzsvēra, ka Baltijā šis ir unikāls projekts. “Šeit nekas nav nejauši, visam ir sava nozīme – kā iekārtotas telpas, kur tās izvietotas, kādi ir galdi, gaismas, krāsas.. Jauno biroju iekārtoja telpu projektētāji no “Xcelsior”. Līdz ar to novērsta arī birojos sastopamā gaisa mitruma problēma. gadsimtā iezīmē izmaiņas, kuras darba vidē izzudīs – darbinieki vairs nerotēs ap savu darba vietu, nebūs mītiņu psihozes, samazināsies papīra kalnu nozīme un arvien vairāk darbā ienāks tehnoloģijas. “Domājām, kā mainīt vidi un netveramās lietas.

“Lattelecom” izveidojis Baltijā modernāko “viedo” biroju.

. Stāsts ir par vidi un kultūru – kā dzīvosim un strādāsim turpmāk,” lielās pārmaiņas ieskicē I. Pagaidām “Lattelecom” ēkā “Mettropole” izveidota vien divos stāvos, taču nākotnē plānots atjaunot visus stāvus, arī “Lattelecom technology” ēku Pērses ielā. Visu var viegli izdarīt internetā. Parasti visi pasūtījumi ir pēc gadiem iestaigātas taciņas, bet šeit ierastā taciņa vairs nedarbojās,” uzsvēra uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Mikus Stūrītis. Kad esat izlēmuši par to, kam uzticēt Jūsu grāmatvedības vajadzības, sniedziet šai firmai visus nepieciešamos dokumentus. Izveidotas zonas sanāksmēm, atelpas brīžiem, darbam vienatnē, projektu apspriešanai utt.,” jaunā biroja funkcijas min dizainere. Lai gan vairumā gadījumu tas tiek nodrošināts, lai izvairītos no Jūsu finanšu informācijas apdraudējuma, izvēlieties labi zināmu firmu.

ir - Spēles noteikumu maiņa finanšu pasaulē: vai esam gatavi?

. Komunikācijas vadi paslēpti zem grīdas, lai iekārtojumu pēc vajadzības varēti pamainīt. Latvijā līdzīga tipa birojs ir arī “Microsoft Latvia”, kurā darbiniekiem nav savu kabinetu, ir izveidoti skapīši un papīra kalni nav sastopami, taču tur joprojām telpas atdala sienas. Viņa sacīja, ka sākumā darbiniekiem bija grūti pieņemt, ka nu būs jāiztiek bez sava galda, bez savām mapēm, skapja un plaukta. Dizainere Annija Leimane uzsvēra, ka bija svarīgi darba vidi padarīt mūsdienīgu, kā arī to pielāgot vairākiem darba scenārijiem. Pagaidām vēl trīs valdes locekļi strādā esošajos kabinetos, tostarp priekšsēdētājs Juris Gulbis, taču paredzēts, ka arī viņam drīz nāksies uzsākt dzīvi “Metropolē”. Tāpat izveidota klimata vadība, lai nerastos pārpratumi, kad vienam ir par karstu, citam – par aukstu. Vivus – Aizdevums līdz 1 500 €. “Esam daudz ko projektējuši un būvējuši, bet neko līdzīgu šim. Stāsts nav tikai par mēbelēm, dizainu vai telpu. Griesti veidoti diezgan industriāli – bez apdares. Piemēram, pēc darba beigām savas mantas ir jāsavāc un jāieliek sev atvēlētajā skapītī, kas arī ir jauninājums,” atklāja valdes locekle. Ilgtermiņa bankas kredīts.

Tāpat “Lattelecom” ir plašākas darba vietu iespējas, nemaz nerunājot par kopējo biroja platību, tādējādi ir daudz atpūtas vietu, arī divas virtuves. Veidi, kā padarīt finanšu plānošanu efektīvāku.

Finanšu instrumenti: vai efektīvs ES atbalsta veids? |

. Nonācām pie idejas, ko pasaulē sauc par “Activity-based workplace”, bet mēs to nosaucām par “viedo biroju”. Birojs veidots atbilstoši katra darbinieka vēlmēm, iekļaujot gan iespēju sēdēt kopā ar vairākiem citiem kolēģiem, gan strādāt vienatnē klusajā zonā jeb noslēgtā “saliņā”. Te ir padomāts par darba rakstura izmaiņām, procesiem, paradumiem,” stāsta antropologs. Norādiet datumu un laiku, kad Jums būs nepieciešams gatavs rezultāts. Pirmie darbinieki atjaunotā biroja divos stāvos ievākušies jau pirms mēneša, taču ideja līdz sekmīgam iznākumam novesta apmēram gada laikā. “Darba galdi veidoti apzināti divos līmeņos, lai var strādāt dažādas cilvēku grupas. Strādāts arī pie akustikas, izvēloties mīkstos grīdas segumus, integrētus paneļus, mīkstās mēbeles ar augstām atzveltnēm, arī augus, kuri slāpē skaņas. Būvniecības darbus un projektēšanu veica “Lattelecom” meitas uzņēmums “Citrus Solutions”. Uzņēmuma personāla vadības direktore un valdes locekle Ingrīda Rone uzsvēra, ka ik gadu darbinieki aptaujās norādīja problēmas, kas atkārtojas

Comentarios