Viasms – Aizdevums līdz 700 €

Mēs ceram, ka saņemto aizdevumu aizņēmējs atgriezīs laicīgi. Lai to veiktu, aizņēmējam nepieciešams piereģistrēties mūsu mājas lapā www.viasms.lv. Spied Reģistrēties un uzzini vairāk par reģistrācijas procesu. Aizdevuma atgriešanas noteikumi Aizņēmējam nepieciešams sekot aizdevuma apmaksas grafikam. Kas labāks – skaidra nauda vai norēķinu kartes?. Aizņēmējam būs piekļuve šai informācijai Viasms mājas lapā, izvēloties summu un aizdevuma termiņu. Vispārīgie noteikumi Aizņēmējs var iesniegt pieteikumu kredītam caur internetu. Sauleskredits pieredze un apspriešana. Viasms – Aizdevums līdz 700 €. Mums ir prieks, ka klientu skaits pieaug un vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti. SIA OC FINANCE - Moneza. Par savu pienākumu uzskatām katra klienta vajadzību izpratni un pozitīvu, atklātu sadarbību. Šis aizdevums ir paredzēts, lai segtu neparedzētus izdevumus un atrisinātu klientam sarežģītas finansiālas problēmas.

- Primas aizdevums 0% > līdz 30 dienām | Versura.

. Tiks izskatīta aizņēmēja kredītvēsture, ikmēneša ieņēmumi un citi faktori. Kompānijas viasms.lv darbinieki noteikti palīdzēs atrast risinājumu, kas būtu piemērots abām pusēm. Tas ir ļoti vienkārši un novērš nepieciešamību personīgi sazināties ar uzņēmuma biroju, izšķērdējot lietderīgo laiku. Aizdevuma apmaksu nepieciešams veikt uz Viasms bankas kontu. Liels aizdevuma atgriešanas kavējuma periods var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Pieprasot atkārtotu aizdevumu, jāveic pieprasījums no sava profila mūsu mājas lapā www.viacredit.lv. Mēs rūpējamies, lai aizdevumu izsniegšana notiktu maksimāli ātri un bez liekām formalitātēm. Noderīgi naudas padomi. Tādēļ ar lepnumu varam teikt, ka mūsu pakalpojumi ir labs risinājums klientu ikdienai. Mūsu klienti – tā ir mūsu uzņēmuma vērtība. Tā mēs drošāk uzzināsim jūsu bankas konta numuru.

ViaSMS ātrais kredīts -

. Ja Tavs bankas konts atrodas citā bankā, tad nepieciešamā naudas summa būs Tavā kontā vienas darbdienas laikā no pieteikuma saņemšanas brīža. Ja aizņēmējs neatgriež aizdevumu ar piešķirtajiem soda procentiem ilga laika periodā, kompānija Viacredit būs spiesta vērsties pie parādu atgūšanas kompānijām. Klients var atgriezt aizdevumu arī pirms termiņa beigām. Tam ir nepieciešams tikai dažas minūtes. Pozitīvais lēmums par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīgs no kredītu komisijas lēmuma. Tajos gadījumos, kad aizņēmējs neatmaksā kredītu noteiktā laika posmā, kompānija Viacredit sazināsies ar aizņēmēju pa telefonu vai e-pastu, lai brīdinātu klientu par aizdevuma termiņa beigām. Kā arī lojalitātes programmas var padarīt uzņēmuma viasms.lv kredītus pieejamākus. Kredītvēstures ietekme: Aizdevuma laicīga neapmaksāšana var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Uzņēmuma pamatdarbība ir privātpersonu kreditēšana.. Procentu likmes lielums mainās atkarībā no vairākiem faktoriem – aizdevuma lieluma, aizdevuma termiņa. Kompānija Viasms sadarbojas ar tādām maksātspējas un kredītvēstures novērtēšanas kompānijām kā Creditreform, Gelvora un Kreditu Inkasso. Slikta kredītvēsture var negatīvi iespaidot pieprasījumus pēc aizdevuma vai kredīta no citam finanšu vai banku institūcijām nākotnē. Galvenais VIA SMS izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Aizņēmējs vienmēr būs informēts par apmaksas termiņa beigu tuvošanos ar SMS un e-pasta palīdzību. Kā arī iespējams, ka klientam var tiks liegts aizdevums, ja viņa ienākumu summa ir pietiekama, lai izpildītu saistības, vai arī viņam ir kavēti kredītmaksājumi citos Latvijas kredītuzņēmumos

Comentarios