ViaSMS atsauksmes

Mājaslapas dizains ir ļoti pārdomāts, visu vajadzīgo ir viegli atrast un ērti aplūkot. Pēdējo gadu laikā ir stabilizējies uzņēmuma apgrozījums, bet pakalpojuma pieprasījuma apjoms ir palicis tādā pašā līmenī. VIA SMS ir viens no nedaudzajiem kredītdevējiem, kas piedāvā arī SMS kredītu. Tel numuram, Tev nedrīkst būt sabojāta kredītvēsture, Tev jābūt patstāvīgiem ikmēneša ienākumiem.

Mājaslapā iespējams atrast informāciju par kredīta noformēšanu, informāciju par pašu uzņēmumu. Ārpus Latvijas VIA SMS group ir arī filiāles Lietuvā, Čehijā, Polijā, Zviedrijā un Spānijā. Tas ir maksas pakalpojumus, un komisijas apjoms par kredīta termiņa atlikšanu ir atkarīgs no aizdevuma summas. Vairāki bankas konti ļauj izvairīties no starpbanku maksājumu komisijas. Ja bankas konts ir kādā citā bankā, tad nauda kontā nonāk vienas darba dienas laikā. Kredītspēju pēc pieteikuma saņemšanas novērtē uzņēmuma speciālists. Uzņēmums darba dienās strādā no plkst. Reģistrējoties nav jāiesniedz nekādi dokumenti, tikai personas dati, informācija par aizdevumu un kontaktinformācija. VIA SMS piedāvā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa aizdevumus, tāpēc viegli varēsi izvēlēties savai situācijai piemērotāko kredītu. Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai. Biežāk uzdotie jautājumi Esošais kredīts nav šķērslis Viasms.lv aizdevuma saņemšanai, ja vien Tev ir atbilstoša maksātspēja un jaunas kredītsaistības nekaitēs Tavai materiālajai situācijai. Via SMS kreditors ir arī LNKA biedrs, un tāpēc tas piekopj labo kreditēšanas praksi un saviem klientiem sniedz izdevīgu un atsaucīgu klientu apkalpošanu, kā arī izdevīgus kredītu piedāvājumus. Mājas lapa kopumā izskatās tiešām skaisti un tajā ir viegli atrast visu klientam nepieciešamo informāciju, un šī mājas lapa darbojas ar SSH drošības sertifikātu. Ļoti aktīvi tiek atjaunota informācija par uzņēmuma lapu portālos draugiem.lv, Twitter, Facebook un Youtube. Ja Tavs bankas konts atrodas “DNB banka”, “Nordea Bank”, “Citadele banka” , ”Swedbank” vai “Norvik banka“, kredīta pārskaitīšana aizņems. Visus saņemtos pieteikumus VIA SMS izskata vienādi ātri un pozitīva lēmuma gadījumā pārskaita kredītu laikā. SIA DSA Invest – Sauleskredits. Tas var būt parocīgs situācijās, kad svarīga ir katra sekunde, kad nav stabilas pieejas internetam un citos gadījumos. Šādā veidā kreditors pārbauda savus klientus, un ja viņi kredītus atmaksā laikā, tikai tad nākamajā aizdevuma reizē tiek piešķirta lielāka naudas summa. Kas ir parādu piedziņa. Tu vari pieteikties īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevumam, aizņemties pavisam nelielu summu līdz algas dienai vai noformēt nopietnu kredītu ieplānotiem mērķiem. Ar ViaSMS uzņēmumu ir saistītas divas amatpersonas, kas ir Jeļena Ņeženceva un Eduards Lapkovskis, bet uzņēmuma kapitāldaļu turētājs ir arī kāds cits uzņēmums ar nosaukumu “Financial investment” SIA. Pirmais aizdevums pieejams bez procentiem, kas padara aizņemšanos VIA SMS par īpaši izdevīgu. Ātrie aizdevumi internetā, priekšrocības un trūkumi. Kredīts līdz algai Kredīts līdz algai, jeb īstermiņa aizdevums ir visiem zināmais ātrais kredīts, ko iespējams pieteikt gan ar SMS gan interneta palīdzību. Nav nepieciešama ķīla vai galvotājs. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz.

Быстрый кредит в интернете | VIA SMS

. Ātro kredītu likums. Tā kā ikviena situācija ir individuāla, plašāks piedāvājums atvieglo izvēli. Jā, turklāt šādā veidā iespējams ietaupīt uz kredīta izmaksām, jo procenti tiek pārrēķināti līdz kredīta pilnas atmaksas dienai. Kredītu iespējams noformēt uzņēmuma mājaslapā vai arī ar SMS palīdzību pēc reģistrācijas mājaslapā. Kredītlimitu nosaka, izmantojot dažādas elektroniskās datubāzes, kas satur informāciju par fizisko personu parādiem un kredītvēsturi. Kopumā ViaSMS zīmols nu jau ir zināms lielākajai daļai cilvēku, kuriem kādreiz ir bijusi saskarsme ar īstermiņa kreditoriem un uzņēmuma Logo un izdevīgie piedāvājumi viegli piesaista jaunus klientus. SMS kredīts ir pieejams, sākot ar otro aizņemšanās reizi. SMS nosūtīšana ir drusku ātrāka, jo nav nepieciešams ienākt aizdevēja mājaslapā un ielogoties savā profilā, taču, lai izmantotu šo priekšrocību, jāzina īsziņas formāts un aizdevēja telefona numurs. Īpašie piedāvājumi ir gan jaunajiem, gan pastāvīgajiem aizņēmējiem, un VIA SMS pievērš pastiprinātu uzmanību klientu informēšanai par interneta kredītu veidiem. Klientu dati tiek aizsargāti ar SSL standarta drošības tehnoloģiju palīdzību. Procenti katram aizdevumam tiek aprēķināti individuāli, turklāt pirmais aizdevums visiem klientiem ir bez procentu likmes. Gan interneta aizdevums, gan SMS kredīts ir vienlīdzīgi pieteikuma izskatīšanas un naudas pārskaitīšanas ziņā. Tas novērš iespējamas neuzmanības kļūdas un ļauj visdrošākajā veidā paziņot aizdevējam Tavu bankas konta numuru. ViaSMS.lv atrodams arī sociālajos tīklos.

Viasms / Atsauksmes un Sūdzības | NetCredit

. Viasms.lv nepiešķir kredītus parādniekiem un personām ar neatmaksātiem aizdevumiem. vietā starp visiem Latvijas uzņēmumiem. Regulāri ienākumi apliecina aizņēmēja maksātspēju, un parasti šie ienākumi ir darba alga, atsevišķos gadījumos pensija, stipendija vai pasīvie ienākumi. Uzņēmumam ir izveidota sava mājaslapa – www.viasms.lv. ViaSMS atsauksmes. Klientam drīkst būt aizdevumi citās kredītiestādēs, bet nedrīkst būt parādsaistības vai kavēti maksājumi. Patēriņa kredīta gadījumā, ViaSMS piedāvā atlikt kredīta ikmēneša maksājumu par vienu mēnesi, par to samaksājot konkrēto summu, bet šīs summas apjoms tiek rēķināts katram individuāli un parādīsies tikai tavā lietotāja profilā. Pēc reģistrācijas mājaslapā, nepieciešams pārskaitīt vienu eiro centu uz ViaSMS.lv kontu, lai uzņēmums varētu uzzināt par klienta bankas kontu. Ja ir vēlme sazināties ar ViaSMS pārstāvjiem, tad to var darīt zvanot uz telefoniem vai , kā arī sūtot epastu uz “info@viasms.lv”, bet ir iespējams arī sazināties caur Skype, sūtot ziņu uz kontaktu “”, kā arī rakstīt uzņēmuma pārstāvjiem mājas lapā. Turpat ir izveidots arī neliels blogs, kurā var uzzināt daudz lietas par kredītiem vai atrast kādu ikdienišķāku informāciju.

ViaSMS | Atsauksmes |

. Aizņemies tikai tad, ja ik mēnesi saņem fiksētu summu un esi pārliecināts, ka Tev neradīsies grūtības ar kredīta atmaksu. VIA SMS piedāvā ne tikai ātro aizdevumu, bet arī apjomā lielāku patēriņa kredītu, kā arī SMS kredītu pastāvīgajiem klientiem. VIA SMS group īpašnieki ir Jeļena Ņeženceva, Eduards Lapkovskis un SIA Financial investment. Lai noteiktu aizņēmēja maksātspēju, izmanto arī no VSAA iegūto informāciju, kā arī liek lietā aizdevēju veidotās klientu bāzes. ViaSMS atsauksmes. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā

Comentarios