Viasms.lv – ātrais kredīts internetā bez ķīlas

ātrais kredīts

. Mājaslapas dizains ir ļoti pārdomāts, visu vajadzīgo ir viegli atrast un ērti aplūkot. Slikta kredītvēsture var negatīvi iespaidot pieprasījumus pēc aizdevuma vai kredīta no citām finanšu vai banku insitūcijām nākotnē. Tā var raksturot ViaSMS aizdevumu, kas pieejams tikai dažu minūšu laikā. gadā īpaši aktuāli ir atkārtotais aizdevums, kas pieejams bez procentiem. Mājaslapā iespējams atrast informāciju par kredīta noformēšanu, informāciju par pašu uzņēmumu. Kredītvēstures ietekme Aizdevuma laicīga neatmaksāšana var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Kredītspēju pēc pieteikuma saņemšanas novērtē uzņēmuma speciālists. Uzņēmums darba dienās strādā no plkst. Ja šādas iespējas ir, tad noteikti būtu jāizmanto. Reģistrējoties nav jāiesniedz nekādi dokumenti, tikai personas dati, informācija par aizdevumu un kontaktinformācija. Pozitīva atbilde par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīga no kredītu komisijas lēmuma, kas izvērtēs aizņēmēja kredītvēsturi, ikmēneša ieņēmumus un citus faktorus. Runa neiet tikai par jauniem klientiem, bet arī esošo klientu piesaistīšana atkārtotiem aizdevumiem ir ļoti svarīga. SIA Nordic Finance – IespejuKredits. ViaSMS.lv atrodams arī sociālajos tīklos. Tāpat kā jebkurš uzņēmējs vēlās palielināt apgrozījumu, tā arī ātro kredītu kompānijas cenšas piesaistīt pēc iespējas vairāk kredītu ņēmējus. Par savu pienākumu VIASMS.lv uzskata katra klienta vajadzību izpratni, kā arī pozitīvu un atklātu sadarbību. Kredītu iespējams noformēt uzņēmuma mājaslapā vai arī ar SMS palīdzību pēc reģistrācijas mājaslapā. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz. Piedāvājam aizņemties arī papildus summu pat tad, ja esošais aizdevums vēl nav atmaksāts. Ja nespēj atmaksāt visu kredītu, tad nomaksā tik, cik vari un par atlikušo summu pagarini aizdevuma atmaksas termiņu. Ārpus Latvijas VIA SMS group ir arī filiāles Lietuvā, Čehijā, Polijā, Zviedrijā un Spānijā. Elastīgais aizdevums piedāvā īpaši ērtus aizdevuma atmaksas noteikumus – atsevišķa aizdevuma pagarināšana nav jāveic. Nav nepieciešama ķīla vai galvotājs. Uzņēmumam ir izveidota sava mājaslapa – www.viasms.lv. Pēc reģistrācijas mājaslapā, nepieciešams pārskaitīt vienu eiro centu uz ViaSMS.lv kontu, lai uzņēmums varētu uzzināt par klienta bankas kontu.

- Draudzīgs Ātrais Kredīts Internetā No.

. Izvēloties pilnu aizdevuma summas apmaksu veikt vēlāk, Jums jāveic tikai minimālais maksājums, kura apjoms pieejams gan rēķinā, gan arī klienta profilā. Mums ir prieks, ka klientu skaits pieaug un vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti. Mūsu klienti – tā ir mūsu uzņēmuma vērtība. Lai ietaupītu naudu, esi prātīgs un atmaksā ātro kredītu laicīgi, tādā veidā nepārmaksāsi ne centu. VIA SMS group īpašnieki ir Jeļena Ņeženceva, Eduards Lapkovskis un SIA Financial investment.

Viasms | Ātrais Kredīts līdz 700€ 15 minūtēs | NetCredit

. Turpat ir izveidots arī neliels blogs, kurā var uzzināt daudz lietas par kredītiem vai atrast kādu ikdienišķāku informāciju. vietā starp visiem Latvijas uzņēmumiem. Viasms.lv – ātrais kredīts internetā bez ķīlas. gadā, tad noteikti izvēlies to aizdevuma devēju, kurš sniedz iespēju aizņemties pirmo kredītu bez procentiem. Klientam drīkst būt aizdevumi citās kredītiestādēs, bet nedrīkst būt parādsaistības vai kavēti maksājumi. Izvēloties veikt ikmēneša maksājumus, aizņēmējs var par maksu mainīt minimālā maksājuma datumu. Pēdējo gadu laikā ir stabilizējies uzņēmuma apgrozījums, bet pakalpojuma pieprasījuma apjoms ir palicis tādā pašā līmenī. VIASMS.lv piedāvā iespēju izmantot Elastīgo aizdevumu, kas klientam ļauj izvēlēties aizdevuma atgriešanas nosacījumus, balstoties uz savām vajadzībām. Kompānija SIA VIA SMS sadarbojas ar tādām maksātspējas un kredītvēstures novērtēšanas kompānijām kā Creditreform, Gelvora un Kreditu Inkasso. Ļoti aktīvi tiek atjaunota informācija par uzņēmuma lapu portālos draugiem.lv, Twitter, Facebook un Youtube. Procenti katram aizdevumam tiek aprēķināti individuāli, turklāt pirmais aizdevums visiem klientiem ir bez procentu likmes. Šo piedāvājumu piedāvā tikai dažas kompānijas, taču ar laiku tas būs pieejams pie visām ātro kredītu kompānijām. Klientu dati tiek aizsargāti ar SSL standarta drošības tehnoloģiju palīdzību. Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Ja bankas konts ir kādā citā bankā, tad nauda kontā nonāk vienas darba dienas laikā. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Galvenais VIASMS.lv izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Izmantojot tehnoloģiskos sasniegumus un nodrošinot augstu klientu apkalpošanas kultūru, uzņēmumam īsā laikā ir izdevies nostabilizēties un iegūt atpazīstamību patēriņa kreditēšanas segmentā Latvijā un panākt strauju klientu skaita pieaugumu. gada un piedāvā patēriņa kreditēšanas pakalpojumus, izmantojot zīmolus VIASMS.lv, VIACREDIT.lv un SAVA.card. Vairāki bankas konti ļauj izvairīties no starpbanku maksājumu komisijas. Tas sniegs iespēju Tev iegūt vairāk laiku pilnīgai ātrā kredīta aizdevuma atmaksai

Comentarios