Vivus atsauksmes

Ja SMSCredit nodarbojas ar ātro kredītu izsniegšanu, tad Vivus uzdevums ir izsniegt ilgtermiņa aizdevumus bez ķīlas. Vivus saviem pastāvīgajiem klientiem piedāvā aizņemties arī lielāku naudas daudzumu. Vivus atsauksmes – sūdzības Vivus ir viens no populārākajiem nebanku kredītdevēju zīmoliem Latvijā. Par datu drošību ir padomāts, jo Vivus izmanto SSL sertifikātus, kas nozīmē, ka visi dati tiek šifrēti. Vivus arī atbalsta dažādus sporta pasākumus, no kuriem par galveno varētu uzskatīt ”Vivus.lv MTB maratonu”, kas regulāri uz sacensību posmiem pulcē vairākus tūkstošus riteņbraucēju. Tas nozīmē, ka šīs kredītdevējs ir apņēmies ievērot Labās prakses standartu un vienojies par Klientu hartu. Nedrīkst būt kavēti maksājumi vai parādsaistības. Arī kredītpieteikuma izskatīšana aizņem vien pāris minūtes;Tas ir droši.

Vienkārši un uzticami aizdevumi! |

. Šīs labās gribas apņemšanās garantē godprātīgu komercpraksi un rūpes par klientu interesēm, nozares reputācijas un attīstības vārdā.

Vivus | Atsauksmes |

. vietā starp visiem Latvijas uzņēmumiem. Vivus procentu likmes ir zemākas nekā konkurentiem. Kredītlimita jeb maksimālās naudas summas, ko var aizņemties, lielums ar katru nākamo aizdevumu pakāpeniski palielinās. Izvēlies sev ērtāko variantu un sūti pieteikumu tiešsaistē;naudas saņemšana. Arī šeit, lai pieteiktos aizdevumam ir nepieciešams reģistrēties. Šādas popularitātes iemesli ir iespēja aizņemties nopietnu summu, draudzīga procentu likme un elastīgs atmaksas termiņš. Vivus darba laiks ir katru dienu no plkst. Droša ir gan aizņemšanās internetā, gan sadarbība ar Vivus. Vivus ļauj segt parādsaistības pirms termiņa, neprasot par to papildu komisijas maksu;Tas ir ātri. Vivus kredīti ir vieni no visātrākajiem interneta aizdevumu klāstā. Vivus mājaslapā ir uzskatāms kredītu kalkulators, kas parāda mēneša kredīta maksājumu, procentu likmes apjomu un kopējo atmaksas summu. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz Vivus ir viens no Latvijas ātro kredītu nozares līderiem. Vivus atsauksmes. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Vivus palīdz īstenot labdarības projektus un nodrošina finansiālu atbalstu ne tikai privātpersonām, bet arī dažādiem projektiem un iniciatīvām. Aizdevēja mājaslapā ir daudz noderīgas informācijas gan par kredīta pieteikšanu un atmaksu, gan par atbildīgu aizņemšanos.Cits Vivus pluss ir sociāla atbildība. Pieteikt ātro kredītu internetā. Reģistrējoties, nepieciešams norādīt kontaktinformāciju, ienākumu līmeni un ikmēneša tēriņus. Ja rodas vajadzība sazināties ar kompāniju, tad iespējams zvanīt pa tālruņa numuru vai rakstīt e-pastu uz adresi [email protected] aizdevuma jautājumos vai [email protected] reklāmas un sadarbības jautājumos. Visu informāciju par Vivus iespējams atrast uzņēmuma mājaslapā www.vivus.lv. Online Kredītu vienmēr vajadzētu censties atmaksāt laicīgi, jo termiņu nav iespējams pagarināt un parāda gadījumā tiks uzsākts piedziņas process.

Pozitīva lēmuma gadījumā Vivus pārskaita kredīta summu uz klienta bankas kontu.

Vivus atsauksmes - kredīts līdz 1500 euro |

. Aizdevēja mājaslapā ir aizsargāta ar īpašo protokolu, dati netiek nodoti trešajām personām, un informācija par aizdevumu netiek izplatīta. Lai saņemtu aizdevumu no Vivus jāatbilst tikai pāris kritērijiem. Vivus kredīts var būt parocīgs gan ikdienišķā situācijā, gan tad, kad nauda nepieciešama nopietniem tēriņiem.Vivus runā atklātu valodu un ir orientēts uz ilgtermiņa sadarbību. Mājaslapa pēc uzbūves ir līdzīga parterzīmola SMSCredit mājaslapai. Pie dizaina acīmredzami ir piestrādāts un lapa ir ērti pārskatāma. Somijā Latvija bieži tiek minēta kā paraugva€ts.. Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām un aktīvam mobilā tālruņa pieslēgumam un e-pasta adresei

Comentarios