Ziemassvētku spēļu TOP5

Aktivitātei būs nepieciešams papīra sniegavīrs, papīra deguni un mazās saspraužu podziņas. Pirms spēles sākuma dalībniekam ir jāizsien acis, vairākas reizes jāapgriež ap savu asi un tad jānovieto pretī sniegavīram, kuram jāpievieno deguns.

Pētījums: Populārākais sporta veids Latvijā.

. Sniega bumbu izkratīšana palīdzēs visa vecuma pārstāvjiem uzkustināt ne tikai kājas, bet arī gurnus. Lielisks veids, ka izlādēt pa dienu uzkrāto enerģiju pirms došanās gulēt. Galvenais uzdevums piespraust sniegavīram degunu.

«Bada spēles» trešo nedēļu numur 1 ASV - Kino - Kultūra.

. Šī spēle vairāk domāta bērniem. Sniega pikas izgatavojam no vates, savukārt sniegavīrus no plastmasas glāzēm. Spēles ideja: Sacensība starp diviem dalībniekiem, kurš pirmais izkratīs visas bumbiņas no kastes, kura pievienota spēlētājam aizmugurē. Tad sadaloties komandās, saliekat tēlus kopā. Spēles uzdevums – ar sejas kustībām virzīt cepumu līdz mutei, rokas izmantot nedrīkst.

Šos svētkus īpašus padara ne tikai pasniegtās dāvanas, bet arī kopīgā svētku atmosfēra, kuras radīšana ir katras ģimenes spēkos. Atmaksā tik, cik aizņēmies. Kas gan tie būtu par Ziemassvētkiem bez ģimeniskām spēlēm ,smiekliem un izklaidēm. Jautrākai noskaņai noteikti iesakām pievienot jautru mūziku. Laba aktivitāte lieliskam svētku vakaram. Mūsdienās iesakām izmantot arī sen aizmirstas, bet interesantas spēles svētku jautrības radīšanai. Ja cepums nokrīt zemē, viss sākas no sākuma. Fantastiska izklaide ikvienam viesību dalībniekam, bet smieklīgi būs pilnīgi visiem gan spēles dalībniekiem, gan skatītājiem. Ziemassvētku spēļu TOP5. Pirmais, kuram tas izdodas bez cepuma nokrišanas zemē, ir uzvarētājs. , ir skaidrs, ka skaistākie un baltākie svētki gadā ir jau pavisam tuvu. Vajadzīgs ir tikai viens cepums, kuru spēles dalībnieks novieto uz pieres. Kurai komandai tas izdodas pirmajai, saņem kādu mazu balviņu. Bet, kad svētku vakars jau iet uz beigām un bērni ir nolikti gulēt, savukārt vecāki turpina izgaršot gardos dzērienus, iesakām arī vecākiem pārbaudīt koordināciju šajā sniega piku mešanā.

Top 45 idejas Ziemassvētkiem -

. Uzbur sev svētku sajūtu! Lasīt vairāk Lasīt vairāk Lasīt vairāk. Viss, kas vajadzīgs, kartona kaste ar izgrieztu sānu, plastmasa vai putuplasta bumbiņas, der arī vates bumbas, kā arī būs vajadzīga josta, pie kuras kastīti piestiprināt. Izmantojot dažādus Ziemassvētku tēlus, sagriežat tos gabaliņos. Par spīti termometra rādītājam, kas spītīgi rāda mīnus grādus, cilvēku sirdīs ielīst siltums, kas raksturīgs Ziemassvētku laikam. idejas svētku rotājumiem, bērnu radošajām darbnīcām, oriģināliem iesaiņojumiem, pašrocīgi radītām apsveikumu kartiņām un svētku dzērieniem, idejas smelies šajā rakstā. Iesakām vecākiem šīs spēles spēlēt kopā ar bērniem.

Olybet Latvijas Basketbola līga | Latvijas Basketbola.

. FixCredit – Labākais kredīts, patēriņa kredīts, hipotekārais kredīts. Ne vienmēr lai jautri pavadītu svētkus ir vajadzīgas dārgas spēles ar daudz detaļām. Lai svētku sajūtu radītu gan sev, gan citiem, tiek rotātas mājas, pušķotas eglītes un gatavoti pārsteigumi saviem tuvākajiem

Comentarios